Connect with us

Redüktörler

ÖZBİR Redüktör, ürün çeşitliliği ve stok gücüyle dikkat çekiyor

Yayın Tarihi:

-

1969 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Liming markasını Türkiye pazarıyla buluşturan ÖZBİR Redüktör, dinamik yapısı, ürün çeşitliliği ve stok gücüyle ön plana çıkıyor. 

2010 yılından bu yana Liming Planet Redüktörleri’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten ÖZBİR Redüktör, kalite ve müşteri memnuniyetini, ürün çeşitliliği ve stok gücüyle birleştirerek sektöre sunuyor. Çözüm odaklı anlayışı ve dinamik yapısıyla birçok farklı uygulama alanına hizmet veren; stoktan teslim hizmet anlayışıyla da müşterilerine hızlı teslimat sunan ÖZBİR Redüktör’ün ürünleri arasında; hassas planet redüktörler, sonsuz dişli redüktörler, robotik uygulamalarda sıklıkla kullanılan Cycloid ve Harmonic Redüktörler bulunuyor. Çok çeşitli tahvil oranları ve farklı boyutlardaki gövdeler sayesinde birçok kombinasyonu kullanıcılarına sunan ÖZBİR, 13 Nm ile 9000 Nm arası gövde boyları ve 1/2 ile 1/1000 tahvil oranı seçenekleriyle pazarın ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Farklı boşluk seçenekleri sunarak pek çok sektöre çözüm üreten firma; CNC router, alüminyum işleme makineleri, robot eksenleri, döner tabla uygulamaları, ambalaj makineleri, baskı makineleri, lazer kesim ve boru bükme uygulamaları, kaynak robotları, cam işleme makineleri gibi çok farklı uygulama alanlarına hizmet veriyor. 

50 yılı aşan Liming tecrübesi

Liming, 1969 yılında LIMING IRON adıyla kuruluyor ve 1972 yılında LIMING MACHINERY INDUSTRIAL CO. olarak ismini değiştiriyor. Kurulduğu tarihten bugüne kadar ürün portföyüne 10’un üzerinde farklı redüktör tipi ve yüzlerce çeşit ekleyerek alanında uzmanlaşan Liming, Türkiye pazarına ÖZBİR Redüktör ile sunuluyor. Sektörde ürün çeşitliliği ile dikkat çeken ÖZBİR Redüktör; genç, dinamik ve yenilikçi yapısıyla her türlü teknolojiyi hızlı ve en uygun şekilde pazara sunma vizyonuyla yürüttüğü faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com