Connect with us

Genel

Plast Eurasıa İstanbul her yıl artan başarısını sürdürüyor

Yayın Tarihi:

-

Plast Eurasia İstanbul 2013 Fuarı’nın %85’lik bölümünün satışı tamamlanmış bulunuyor.

Avrupa plastik endüstrisindeki üretim ve iş gücü maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle plastik üretim makineleri, kimyasal ve hammaddeleri, makine yan ve ara sanayi alanlarına yönelik yeni yatırımların, lojistik imkanları ve teknik altyapısıyla Avrasya Bölgesi’nde öne çıkan ülkemize yönelmesi ile Avrasya’nın plastik alanındaki en büyük ticari buluşması olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na ilgi ve talep de her geçen yıl artmaya devam ediyor.

Tüyap tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile her yıl düzenlenen Plast Eurasia İstanbul Fuarı, artan başarı grafiği sayesinde 2013 yılında da yoğun ilgi görüyor. 5 – 8 Aralık tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde,   9 salonda toplam 90.000m2 sergi alanında gerçekleşecek fuarın satışlarının %85’i tamamlanmış bulunuyor.

2012 yılında 43 ülkeden 1085 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla düzenlenen fuar ziyaretçi sayısında sağlanan %23’lük artış ile 86 ülkeden 38.726 sektör profesyoneline ev sahipliği yaptı. Sektör firmalarının yeni pazarlara ulaşmalarına,  rekabet güçlerini arttırmalarına büyük katkı sağlayan Plast Eurasia İstanbul Fuarı önemli yatırımlara da yön verdi. Yurtiçi ve yurtdışında yürütülen yoğun tanıtım çalışmaları sonucu 2013 yılında fuarın 40.000 üzerinde profesyonel tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.

Fuar kapsamında Kompozit İstanbul “Kompozit Ürünler ve Üretim Teknolojileri” ile Kimya Avrasya“Kimyasallar, Boya, Hammadde ve Üretim Teknolojileri” Özel Bölümleri de yer alacaktır. Eş zamanlı düzenlenen ve birbirini tamamlayan kapsamları ile Plast Eurasia İstanbul ve özel bölümleri ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ortak platformu oluşturacaktır.

5 – 8 Aralık 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de gerçekleşecek PLAST EURASIA İSTANBUL 2013, 23. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı ve KOMPOZİT İSTANBUL, KİMYA AVRASYA özel bölümleri hakkında detaylı bilgi için  www.plasteurasia.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com