Connect with us

Genel

Rulman sektörü Rollexpo Fuarı’nda bir araya geliyor

Yayın Tarihi:

-

 

 

Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Güç Aktarım dergisinin ana medya partneri olduğu Rollexpo Turkey Rulman, Kayış, Dişli, Redüktör, Segman, Kasnak, Zincir, Sızdırmazlık Elemanları ve Teknik Hırdavat Fuarı’nda rulman sektörü bir araya geliyor.

 

 

demos_fuarilik_rollexpo2014Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Güç Aktarım dergisinin ana medya partneri olduğu Rollexpo Turkey Rulman, Kayış, Dişli, Redüktör, Segman, Kasnak, Zincir, Sızdırmazlık Elemanları ve Teknik Hırdavat Fuarı’nda rulman sektörü bir araya geliyor.

Demos fuarcılığın 20 yıllık bilgi birikimi ile Türkiye`de ilk kez gerçekleştireceği ROLLEXPO TURKEY 2014 Fuarı ile rulman sektöründe var olan potansiyeli artırmak, yurt içi ve yurt dışında yeni müşteriler oluşturmak ve son teknolojik ürünleri tekbir çatı altında sergilemek amaçlanıyor.

Yerli yabancı kullanıcılar, üreticiler, distribütörler, sektördeki kanaat önderleri ve profesyonellerin ziyaret edeceği ROLLEXPO TURKEY 2014’ün sektöre yeni bir enerji kazandıracağı tahmin ediliyor.demos_fuarilik_rollexpo2014_logo

Siz de pazar payınızı büyütmek, uluslararası pazarlara ulaşmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve yeni hedeflere yönelmek istiyorsanız ROLLEXPO TURKEY 2014 yerinizi şimdiden ayırtarak bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirin.

Neden Katılmalısınız?

Profesyonel alıcılarla ile görüşmek, ürünlerinizi tanıtmak için ideal bir iletişim platformu olan ROLLEXPO TURKEY 2014 ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz.  Ziyaretçiler, servislerinizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi birebir inceleme fırsatı bulur ve sunulanları profesyonelce değerlendirebilirler.

Dünyadaki en son trendleri ve teknolojik yenilikleri çok net bir biçimde gözlemleyebileceğiniz ROLLEXPO TURKEY 2014’de şirketinizin ürün/servis yelpazesini de bu yönde geliştirebilirsiniz.

Sektörde karar yetkisi sahibi pek çok yönetici ile buluşmanızı sağlayacak olan ROLLEXPO TURKEY 2014, dünyada sektörde yöneticilerin ilgisini çekecek ve ziyaret etmek isteyecekleri benzersiz bir iş platformudur.


Katılımcı Profili: 
 Rulman, Rulman Burçları, Mekatronik Ürünler (Lineer Kızaklama Sistemleri, Vidalı Miller, Aküatörler), Zincir, Kayış,  Redüktör, Segman, Linear hareket sistemleri, Mil Raylı Sistemler Teker, Keçe ve Sızdırmazlık Elemanları, Dişli, Yağlama Ekipmanları, Kasnak, Teknik Hırdavat.

Fuar web sayfası: http://www.demosfuar.com.tr/demos-fuar-sayfasi/RollExpo%20Turkey%202014/135/675/

rollexpo_davetiye

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com