Connect with us

Genel

İpekli Rulman, “Üretimin olduğu tüm sektörlere katkı sağlıyoruz”

Yayın Tarihi:

-

Rulman, hareket kabiliyetinin gerektiği her noktada kullanılması şart olan dünyanın en önemli ara ürünlerindendir. Bu sebeple Demos Fuarcılığın organize etmiş olduğu fuarda, yer alan tüm sektörlere hitap edebilecek özelliklere sahip bir üründür. Örneğin;  başta makine sektörü olmak üzere endüstri, otomasyon, tarım, otomotiv, iş makinaları, medikal sektörü ve benzeri sektörler. Kısacası, üretimin söz konusu olduğu tüm sektörlere katkı sağlayan bir ürün yapısına sahiptir.

ipeklirulman

 Ürün gamınız da hangi ürünler bulunuyor?

Tek Sıra Sabit Bilyalı Rulmanlar – Yataklı Rulmanlar – Paslanmaz Rulmanlar – Çift Sıralı Sabit ve Eğik Bilyalı Rulmanlar – Silindirik Bilyalı Rulmanlar – Konik Makaralı Rulmanlar – Eksenel Sabit Bilyalı Rulmanlar – Lineer Sistem Rulmanlar – Kılavuz Rulmanlar – Minyatür Rulmanlar – İğneli Rulmanlar –Zincir Dişliler ve imalatçıların kendine özel ölçülerde kullandıkları rulman ve aksamlarının ithalatı ve satışı.

ipeklirulman2

Hangi markalar bünyenizde yer alıyor?

FD, KWC ve kendi markamız olan İRS.

Firmanızın sektörde öne çıkmasını sağlayan özelikleriniz nelerdir?

Yüksek hacimli stok ve çeşitlilik, kısa sürede ürün teslimi, Türkiye nezdinde lojistik bölgesel yapı, kalite/maliyet dengesi, firma ve markaya olan güvenirlilik.

 Öne çıkan ürünleriniz nelerdir?

Başta Tek Sıra Sabit Bilyalı Rulman olmak üzere, ürün gamımızda yer alan tüm ürünler firmamızın sektör içinde söz sahibi olduğu ürünlerdi.

Şirketinizin hedefleri nelerdir?

İpekli rulman, sanayi olarak 1997 yılından bu yana müşteri odaklı çalışma felsefesini ilke edinmiştir. Büyük markaları, büyük güvenlerle bünyesinde barındırmaktadır. Sahip olduğu stok çeşitliliği, lojistik dinamizmi ve kaliteye paralel uygun fiyat politikasını önümüzdeki yıllarda da devam ettirmek en büyük hedefimizdir.

Sizce sektör nereye gidiyor?

Rulman sektörü, imalatın öngördüğü ve kalite değerlerinin önem kazandığı bu süreçte rekabetin artması ile beraber uygun maliyet politikalarına yönelmeye başladı.

Sektördeki yenilikler nelerdir?

Firmalar, pazarın beklentilerine paralel olarak müşteri memnuniyeti daha çok ön plana çıkarmıştır. Bu değişime uyum sağlayan firmalar, pazarda daha fazla pay alacaklar, uyum sağlayamayan firmalar ise pazarda etkin olamayacaklardır.

 Demos fuarcılık tarafından düzenlenecek olan Rollexpo Fuarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu fuarın sektöre olan katkıları ne olacaktır?

Öncelikle, bu fuar ve organizasyonun sanayi sektörüne katkı ve kazanç sağlayacağı inancındayız. İnovasyonun ülkemizde çok önem arz ettiği bu dönemde, imalatın gelişiminde artı değer sağlayarak, farklı pazarlara ulaşmamıza vesile olacağı kanaatindeyiz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com