Connect with us

Etkinlikler

3. rulman fuarı ROLL EXPO 2016 için kayıtlar sona eriyor

Yayın Tarihi:

-

 

Demos Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Roll Expo (Rulman Fuarı), 2014 ve 2015 yıllarında gördüğü büyük talep üzerine, 1,5 yıl aradan sonra 2016’da da kapılarını tüm sektör ziyaretçilerine açıyor. Bu kez 4 gün olarak 01 – 04 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye’nin tek Rulman Fuarı, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak.

 

Onlarca Firma ve Binlerce Ziyaretçi Bu Fuarı Bekliyor

Türkiye’nin önde gelen rulman üreticilerinin gövde gösterisi yaptığı Roll Expo’da; makine aksamlarının en önemli parçalarını oluşturan Rulman, Kayış, Dişli, Segman, Kasnak, Zincir ve Sızdırmazlık elemanları, hep birlikte sergileniyor. 100’e yakın firmanın katılımcı olarak yerini alacağı fuar, Eylül ayı  başında binlerce kişiyi ağırlayacak.

Kayıt İçin Son günler

Sektörün merakla beklediği bu etkinlik, 01 – 04 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy ‘de gerçekleşecek. Dünya’yı döndüren teknoloji olarak da bilinen ve makine sanayisinde çok önemli bir yer tutan Rulman’ın bu spesifik ihtisas fuarı Roll Expo’da katılımcı olmak için son tarih 26 Ağustos Cuma günü.

Zengin Katılımcı Profili, Binlerce Ziyaretçi…

Onlarca markanın, binlerce ziyaretçiye tanıtılacağı fuar için makine, motor ve güç aktarım sistemlerinin en önemli parçası olan rulman, kayış, dişli, segman, zincir ve sızdırmazlık elemanları üreticileri, aynı çatı altında bir araya geliyor.

Fuarda, otomotiv, iş makinesi, gemi, deniz taşıtları ve yan sanayi üreticileri, tersaneler, uçak ekipmanları ile tren, vagon üreticileri ile bu sektörlerin yan sanayi üreticileri yer alacak. Ayrıca, yükleme- boşaltma konveyör üreticileri, asansör üreticileri,  elektrik motoru, endüstriyel, tekstil, gıda, enerji üreticileri, organize sanayi bölgelerindeki firmalar da burada boy gösterecek.

Katılım için fuar web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com