Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

Türkiye’nin ilk rulman fuarı beklenen ilgiyi gördü

Yayın Tarihi:

-

Türkiye’de ilk kez düzenlenen 1. Rulman Fuarı 20 – 22 Şubat tarihlerinde Demos Fuarcılık tarafından gerçekleştirildi. İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan fuarda Türkiye’nin önde gelen rulman üreticileri sektördeki bu ilk fuarda kendilerini gösterdi. 

dem
IMG_3456

Tek salonda gerçekleştirilen fuarda, makine aksamlarının en önemli parçalarını oluşturan Rulman, Kayış, Dişli, Segman, Kasnak, Zincir ve Sızdırmazlık elemanları, hep birlikte sergilendi. 60 firmanın katılımcı olarak yerini aldığı ilk Rulman Fuarı, 3 gün boyunca sektörden ziyaretçi akınına uğradı.

İlk fuara 5 bin ziyaretçi

11 nolu salonda, 2 bin metreden fazla bir alanda stand kurularak gerçekleştirilen fuarı, ilk kez yapılmasına rağmen 4.570 kişi ziyaret etti. Ayrıca, 60 katılımcının yüzde 75’ini oluşturan kısım olan toplam 45 firma, temsilciler kanalıyla yurtdışı bağlantılı iş yapan uluslararası firmalar olarak Rollexpo’da boy gösterdi. Profesyonel ziyaretçi bakımından oldukça hareketli geçen fuara, özel olarak yurt dışından gelen kişi sayısı ise 230 oldu.
IMG_3542

2015 için yerler şimdiden ayrıldı

Rollexpo adı altında gerçekleştirilen Rulman Fuarı, gördüğü ilgi karşısında 2015’te de daha büyük kapsamlı olarak düzenlenecek. Makine sanayisinde çok önemli bir yer tutan Rulman’ın bu spesifik ihtisas fuarı Rollexpo, önümüzdeki yıl için de birçok firma şimdiden rezervasyonlarını yaptırdı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com