Connect with us

Redüktörler

Redüktör-motor kombinasyonlarının planlanması, uygulanması, işletilmesi

Yayın Tarihi:

-

Neugart’ın donanım, araçlar, tedarik zinciri ve müşteri hizmetlerinden oluşan geniş kapsamlı pakete güvenleri tam (soldan sağa): Bernd Cihlar (Teknikten Sorumlu İşletme Yönetim Müdürü), Holger Obergföll (Tedarik Zincirinden Sorumlu İşletme Yönetim Müdürü) ve Bernd Neugart (Genel Müdür ve Şirket Ortağı).

Günümüzde en iyi redüktöre giden yol, akıllı algoritmalar ve araçlarla katediliyor.

Neugart üretimde gerekli olan yüksek esneklik ve verimliliği dahili bir tedarik zinciri ile sağlıyor. Tedarik zincirinde; u-biçimli yöntemler, lojistik yük taşıma arabaları, SMED (tekli dakikalarda kalıp değişimi) ve kanban sistemleri gibi optimizasyon potansiyellerini yükselten yöntemler kullanılıyor.

Dijitalleşmenin ve yeni yöntemlerin verimliliği üretimde, birkaç yıl öncesine dek düşünmenin bile mümkün olmadığı kadar yepyeni olanaklar sunuyor.

Yüksek kapasiteli sistemlerde de yeri geldiğinde sistemin durma sürelerini en aza indirgemek için her bir dakika önemli olabiliyor. Bu nedenle, güncel iyileştirme çalışmaları sırasında müşteri hizmetleri bölümümüz de genişletildi.

Seçebileceğiniz ne kadar fazla redüktör ve ona uygun motor olanağı varsa, en iyi çözüme ulaşma olanağı o kadar yüksektir. Redüktör üreticisinin portfolyosunun geniş olması bu koşulun yerine getirilmesi demektir.

Bernd Neugart, Neugart GmbH Genel Müdürü ve Şirket Ortağı

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com