Connect with us

Redüktörler

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

Yayın Tarihi:

-

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

 

Temelleri 1998 yılında atılan Polat Makine Sanayi ve Tic. A.Ş. bünyesinde üretim faaliyetine başlayan

Polat Group Redüktör San. ve Tic. A.Ş. kısa zamanda gösterdiği büyüme ve gelişim neticesinde, 2004 yılında ayrı bir tüzel kişilik kazandırılarak faaliyetini devam ettirmiştir. Faaliyetine başladığından bugüne, göz kamaştıran bir büyüme trendine sahip olan PGR, bugün yurtiçi pazarında markalaşma sürecinde ciddi bir yol katederek öncü firma haline gelmiş, ayrıca Almanya başta olmak üzere 5 kıtada 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma konumunda.

 

PGR Redüktör güncelde, 12.500 m2 merkez fabrika alanı, yaklaşık 450 çalışanı, yurt içinde Ankara’da bir şubesi, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda bayilik ve distribütörlükleriyle, 2014 yılından bu yana Almanya’da 5.000 m2 alana kurulmuş PGR Gmbh montaj fabrikası ile faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Her sektör için özel redüktör serileri

PGR ürün gamında yer alan A, F, K, D, AF, NMRV, P, PA, PCS, PD, PF, PKD, PM,PMRV, PRC, PSH, PTA, SV, SW, PSS-(Cyclo), PL,PLB,PH,PB redüktör serileri ile otomotiv, denizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisi, vinç, konveyör, pompa, inşaat, tekstil, orman ürünleri, içecek, gıda, çelik, kimyasal, makine imalat sanayisi, maden, metal işleme, vinç, silo, konveyör, asansör, hidrolik, geri dönüşüm, plastik makinaları, testere ve daha birçok sektöre doğrudan ve dolaylı olarak hizmet veriyor.

 

Bugün dünyanın önde gelen otomotiv fabrikalarında, havaalanlarında, köprülerde, statlarda, çelik konstrüksiyonda, binalarda, gökdelenlerde, rüzgâr güllerinde, hemen hemen her alanda PGR redüktör imzası ve teknik desteğini görebilirsiniz.

Yüksek kalitede üretim felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşım

PGR markasının Türkiye ve dünyadaki yükselen başarı grafiğinde en önemli payın, yüksek kalitede üretim felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımı olduğu görünüyor. Öncelikle ileri teknolojik bir makine parkına sahip ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden,  gerekli her türlü tezgâh yenileme çalışmalarını ihtiyaç oluştuğu anda yenileyen bir üretim yapısına sahip.

 

Genel itibari ile çok dinamik, yetkin ve tecrübeli bir yönetici kadrosuna sahip olan PGR, insana yatırım yapmayı bir firma kültürü olarak görüyor. PGR Akademi bünyesinde personel gelişim ve eğitimine yönelik çok yönlü çalışmalar yapıyor. Ayrıca 2014 yılı başında hayata geçirilen SAP ERP projesi ile birçok süreç daha profesyonel yönetilebiliyor ve birçok detay raporlanabiliyor durumda.

Yüksek standartları kanıtlayan sertifikalar

Çok yetkin satış ve teknik destek ekibiyle, müşterilerini en doğru seçime yönlendiren PGR, üretim süreçlerinde kullanılan teknolojilerden ve proseslerden taviz vermiyor. Aynı zamanda ham madde konusunu da oldukça önemsiyor. Sahip olduğu GERMANISCHER LlOYD, CE, ISO 18001, ISO 14001, ISO 9001, TSEK sertifikaları ve Almanya’daki fiziki yapılanması, PGR’ nin kalitesini ve yüksek standartlarını resmi olarak da kanıtlamakta.

 

PGR’ nin kısa ve orta vadeli hedefleri arasında, Aydın Organize sanayi bölgesinde bulunan yaklaşık 20.000 m2 alanlı montaj fabrikasının devreye alınmasıyla beraber, Rusya, Amerika ve Çin’de montaj fabrikası yapılanmaları bulunuyor. Ayrıca ürün gamına sektörel analizler ve pazar araştırmalarına göre yeni serileri de eklemeye devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com