Connect with us

Sektör Haberleri

Regal ve Rexnord Process birleştiler

Yayın Tarihi:

-

Regal Rexnord

Regal ve Rexnord Process & Motion Control (PMC) müesseselerinin birleşmesi , 8 aylık titiz bir çalışmanın ardından tamamlandı. Birleşik ekip, yeni firmanın ismini “Regal Rexnord” olarak duyurdu.

Yeni ekibin yönetim kadrosundaki isimlerce; Yönetim Kurulu Başkanı Louis Pinkham, Bütünleşik Hareket Kontrol Çözümleri Yöneticisi Jerry Morton, Hareket Kontrol Çözümleri Yöneticisi Kevin Zaba tarafından yapılan ortak imzalı resmî açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Sektörün önde gelen markalarının birleşmesi bir gecede meydana gelmedi. 125 yıldan uzun süredir, markalar, müşterilere tüm endüstriyel hatta benzersiz çözümler sunmak arzusuyla doğup amaç ve fikir olarak büyüdüler. Sektörün elektromekanik bileşenleri için en kusursuz tekliflerin yanında, güvenilirlik, performans ve etkinlik için en uygun hale getirilmiş bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Regar Rexnord’da yenilik hem amacımız hem de mirasımızdır. Müşterilerimize odaklanıp karşılaştıkları güçlükleri anlıyoruz, ardından da bunların üstesinden gelmeleri için onlara özel çözümleri geliştirmek için iş birliği yapıyoruz. Her bir ürünün mühendisliği özel bir sorunu çözmek üzere gerçekleştiriliyor. Her bir karar, zihinlerde üstün müşteri değeri yaratmak üzere alınıyor. Her bir seçim, enerji bakımından daha etkin, sürdürülebilir bir gelecek için yapılıyor. Ve her bir tasarım, bir taahhütle başlıyor: işe daha çok uygunluğu, daha iyi performansı, daha iyi optimizasyonu ve daha iyi son kullanıcı deneyimini ortaya çıkarmak.

Çünkü Regal Rexnord’da yeniliğin sektörümüzü ve dünyamızı değiştirme gücü olduğuna inanıyoruz. Daha verimli çözümler bulmak için yenilikçi teknolojileri ve dijital bağlanabilirliği entegre ederek, daha iyi yarınları yaratıyoruz.

Bu birleşmeyle, Regarl Rexnord dört temel işletme segmentinden meydana gelen, 5 milyar $ değerinde küresel motor, havacılık ve güç aktarımı çözümleri tedarikçisi haline geliyor: İklim Çözümleri, Ticari Sistemler, Endüstriyel Sistemler, ve Regal Güç Aktarımı segmentini (eski PTS) Rexnord’un Proses ve Hareket Kontrolü segmentini (eski PMC) birleştiren yeni segmentimiz Hareket Kontrolü çözümleri. Ayrıca borsa sembolümüzü de RBC’den RRX’e değiştirdik.

Hareket Kontrolü segmenti, Regal Rexnord’un satışlarının 2 milyar $ karşılığındaki kısmını meydana getiriyor ve oldukça donanımlı ortaklar, üstün ürünler, sağlam bir servis deneyimi ve çatısı ortak değerlerle örülmüş güçlü bir kültürel yapıdan meydana gelen iki olağanüstü organizasyonu bir araya getiriyor. Gelecek 12-18 aylık süreçte entegrasyonumuzu tamamladığımızda müşterilerimize daha çok değer katmayı dört gözle bekliyoruz.

Birleşmenin tamamlanmasıyla Hareket Kontrolü segmentimizin yönetimini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. İşletme segmentinin yöneticisi  Kevin Zaba olacak. Entegrasyon – Hareket Kontrolü bölümüne entegrasyon sürecinin yöneticisi olarak Jerry Morton başkanlık yapacak. Bu iki güçlü yönetici, Regar Rexnord CEO’su Louis Pinkham’a doğrudan raporlama yapacak.

Kevin Rexnord PMC işletmesinin yöneticiliği görevini çok iyi bir şekilde yerine getirdi ve Regal rexnord yöneticilerinden beklediğimiz değerleri barındırıyor. Jerry Kevin ile birlikte entegrasyon etkinliklerine odaklanacak. Birleşen işletmeler için belirlediğimiz sinerjinin gerçekleşmesini garanti altına almak üzere kapanışı sonrasındaki 18 aylık süreçte entegrasyon ekibine yöneticilik yapacak. Jerry, değerleri yüksek bir yönetici ve entegrasyonun sonrasında Regal Rexnord bünyesinde diğer bir yönetim pozisyonuna geçiş yapacak.

Müşterilerimiz için sağlayacağımız faydaları dört gözle beklerken heyecanlanmak için bir çok sebep görüyoruz:

 

  • Tüm endüstri hattında, diğer bir çok firma ile beraber Browning, Grove Gear, Hub City, Jaure, Kop-Flex, McGill, Sealmaster, System Plast, Berg, Cambridge, Centa, Falk, Rexnord ve Stearns gibi oldukça saygın markaları içeren tamamlayıcı ürünlerden meydana gelen kusursuz bir portföy,
  • Kuzey Amerika. Avrupa ve Asya’da büyüyen varlıklarla birlikte artan coğrafi erişim,
  • Regal Rexnord Perceptiv dijital platformunu sizlere ulaştırmak üzere Regal’in Perceptiv™ and PMC’nin DiRXN®dijital platformlarınının yetkinliklerini birleştiren Dünya lideri IoT ve dijital ürün, çözüm ve servis deneyimi,
  • Özellikle enerji verimliliği ve IoT alanında gelişen müşteri ihtiyaçlarına daha çabuk cevap vermek üzere daha fazla güvenilirlik, kalite ve daha çabuk yanıt süresi,
  • Web sitemizin adresi bundan böyle www.regalrexnord.com . Adresteki değişikliğin yanı sıra, sitenin görünümünde de bir takım değişiklikler fark edeceksiniz. Görünüm değişmekle beraber, sitemizin işlevselliği aynı düzeyde devam ediyor; eski Regal PTS ürünleriyle ilgili işlemleriniz konusunda rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca, www.rexnord.com web sitesindeki bazı içerkleri güncelledik, bu da görünümde bazı değişiklikleri beraberinde getirdi. Müşteriler şimdilik www.rexnord.com adresini ve onun Rexnord PMC ürünleri dijital portalını kullanmaya devam edecekler. İlave içeriği ve dijital işlevselliği www.rexnord.com adresinden www.regalrexnord.com adresine taşımak için titizlikle çalışıyoruz ve değişiklikler meydana gelirken size haber vereceğiz.

Tüm Regal Rexnord iştirakleri, bütünlüğe, müşteri başarısına, sürekli gelişmeye ve kazanma arzusuna taahhüdü paylaşıyorlar. Paylaşılan bu değerlerin pürüzsüz bir geçişi beraberinde getireceğine ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözme becerimizi artıracağına güveniyoruz.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com