Connect with us

Genel

ROBOKAN’17 2. robot yarışması afişi ve ödülleri açıklandı.

Yayın Tarihi:

-

 

Robokan’17 2. robot yarışması afişi ve ödülleri açıklandı.

Okan Mekatronik Kulübü, Okan Üniversitesi bünyesinde 2012 yılında kuruldu. Mühendislik alanında girişimci, teknolojik ve üretken bir nesile öncülük edecek markalar ile gerçekleştirdiği etkinliklere, 2016 yılında bambaşka bir boyut kazandırdı ve Bilecik’ten Samsun’a Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıların katıldığı ROBOKAN’16 Robot Yarışması’nın ilk kez hayata geçirdi. 2 gün süren yarışma serüveninde 374 katılımcı ile 251 robota ev sahipliği yaptı ve 3 kategoride başarı gönderen yarışmacıları toplam da 15.000 TL para ödülü ile ödüllendirdi. Böyle bir yarışmayı 50 kişilik organizasyon ekibi ile hayata geçiren Okan Mekatronik Kulübü, 2017 yılında 2. kez ROBOKAN’17 Robot Yarışması’nı yapmak için kolları sıvadı. Daha büyük bir ekip, daha zengin bir kategori içeriği ve daha sağlam bir alt yapı ile… Şimdi 6 kategoride, 120 kişilik organizasyon ekibi ve günden güne büyüyen sponsorluk destekleri ile 21-22 ve 23 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek ROBOKAN’17 Robot Yarışması’na hazırlanıyorlar. Geçmiş etkinliklerine fark yaratarak bu kez Okan Mekatronik mobil uygulaması ile yarışma sürecine yeni bir boyut kazandırıyorlar. Tüm maker yarışmacılara daha güvenli bir altyapı oluşturmak amacı ile kare barkod ile tüm kayıt ve yarışma sürecini yönetecek Okan Mekatronik Kulübü’nün düzenleyeceği; eşsiz rekabetlerin yanında, teknolojinin ve endüstrinin son gelişmelerini de takip edebileceğimiz konferanslarıyla ROBOKAN’17 Robot Yarışması için heyecanla Nisan’ı bekliyoruz.

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com