Connect with us

Rulmanlar

Schaeffler FAG çatısı altındaki ürünleriyle kaliteye odaklanmaya devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

Schaeffler Automotive Aftermarket, tekerlek rulmanı programı ile birlikte direksiyon ve süspansiyon parçaları, tahrik milleri ve amortisör bağlantı parçalarını da FAG markası altında sunmaya devam ediyor. Şasi bileşenlerini ve onarım çözümlerini tek bir kaynaktan sağlayan şirket, her zaman yüksek kaliteye odaklanıyor.

Orijinal ekipman üreticileri için parça ve gelişmiş şasi modülleri geliştirme ve üretme konusunda 130 yıldan fazla bir deneyime sahip olan Schaeffler Automotive Aftermarket, mevcut tekerlek rulmanı programına ek olarak profesyonel şasi onarımı için FAG markası altında kapsamlı bir portföy sunmaya devam ediyor. Şirket, elektrikli viraj denge çubuğu ve Intelligent Corner Module gibi yenilikçi ürünlerle geleceğe yönelik şasi teknolojilerini geliştirme konusundaki kararlılığını da sürdürüyor.

Her zaman yüksek kaliteli ürün ve hizmet

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Schaeffler Automotive Aftermarket Ürün Yönetimi ve Ar-Ge Başkanı Dr. Robert Felger, “Ürünlerimizde dayanıklılığı ve performansı artırıcı kaplama ve sızdırmazlık teknolojileri kullanıyor; portföyümüzün tamamında yüksek kaliteye odaklanıyoruz. Ana ürünlerden en küçük bağlantı parçasına kadar her bir bileşen

buy levitra uk online

, Schaeffler’in kalite standartlarına göre geliştirilip test ediliyor” dedi.

Schaeffler’in kalite anlayışı, tamirhanelerin verimli ve güvenilir şekilde onarım yapabilmesini sağlamayı da kapsıyor. Özellikle Avrupa otomobil pazarındaki tüm yaygın şasi uygulamalarına odaklanan Schaeffler Automotive Aftermarket, tamirhanelerin taleplerine yanıt vererek portföyünü çok sayıda bağlantı parçası ile geliştiriyor. FAG onarım çözümleri, yedek parça ile aynı kalitedeki tüm önemli bileşenlerin yanı sıra somun ve cıvata gibi gerekli tüm bağlantı parçalarını içeriyor. Bu şekilde, tamirhane müşterileri hem parça hem de onarım prosedürleri bakımından, emniyetle ilgili şasi onarımlarında her zaman yüksek kaliteli ürün ve hizmet alacaklarından emin oluyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com