Connect with us

Genel

SCHNEIDER’dan Barthold Veenendaal VEKMAR A.Ş’yi ziyaret etti

Published

on

Fransa merkezli dünya enerji devi SCHNEIDER Elektriğin Endüstri Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Barthold Veenendaal, SCHNEIDER Türkiye’ye gerçekleştirdiği kısa ziyareti sırasında yoğun programına rağmen Vekmar A.Ş’ni ziyaret ederek onurlandırdı.

VEKMAR

Barthold Veenendaal’a, Türkiye Schneider Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Songül Mavruk’nda eşlik ettiği ziyaret sırasında Vekmar A.Ş Dış Ticaret Koordinatörü Elektrik Yüksek Mühendisi Ufuk Çaparoğlu ve ekibiyle birlikte bir araya geldiler.

Endüstriyel otomasyon ürünleri ile ilgili olarak pazar analizi ve karşılıklı beklentilerin görüşüldüğü toplantı Vekmar A.Ş’nin 2014 yılı satış stratejileri konulu sunumuyla sona erdi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Continue Reading
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com