Connect with us

Redüktörler

Seçim yapmak artık çok kolay

Yayın Tarihi:

-

STÖBER’in yeni konfigürasyon aracıyla ile kullanıcılar, STÖBER’ın kapsamlı ürün yelpazesinden doğru tahrik çözümünü seçmek ve yalnızca birkaç tıklamayla oluşturmak için çevrimiçi bir araca sahiptir. Ürünün hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırılmasından sonra teknik bilgiler ve çizimler hazır hale gelmektedir. Kullanıcılar basit bir tıklama ile teklif isteyebilirler. Konfigüratör, STÖBER’in ek dijital hizmetler ile müşterileri destekleme taahhüdündeki birçok projesinden biridir.

STÖBER’in yeni konfigüratörü ile mühendisler ve tasarımcılar ürün seçmek anlamında ve tasarımında zaman kazanacaklar. Konfigüratörden önce mühendisler, doğru çözümü bulmak için katalogları araştırılıp, birden fazla yerden bilgi isteyip ve tip kodu değerlerini kullandılar. Şimdi her şey basit bir tıklama kadar yakın.

Redüktörler, redüktörlü motorlar, motorlar ve elektronik aksamları hızla ve kolayca arayın! Sezgisel gezinme ve modern tasarım, bu aracın hızlı ve kolay kullanımını sağlar. Çok sayıda filtre ve karşılaştırma seçenekleri mevcuttur. Sonuçlar, fiyat, performans veya boyuta göre sıralanabilir. Kullanıcılar daha sonra ürünü uygulama gereksinimlerini karşılayacak şekilde yapılandırabilirler. Örneğin, kullanıcılar, redüktörlü motorlarların mil ve gövde stillerini montaj pozisyonu ile birlikte seçebilirler.

Tasarımcılar, teknik veri sayfalarına, boyutlu çizimlere ve 3D (3 Boyutlu) modellere erişebilirler. Ayrıca bir teklif isteyebilirler. Tüm konfigürasyonlar kolayca paylaşılabilir veya kaydedilebilir.

Bu konfigüratörü configurator.stober.com sitesini ziyaret ederek kullanabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com