Connect with us

Redüktörler

Sektörün öncülerinden Dişsan’ın yarım asrı aşan müşteri odağı

Yayın Tarihi:

-

Redüktör ve kaplin üretiminde Türkiye’nin öncü firmalarından biri olan Dişsan Redüktör, müşteri odaklı çalışma prensibiyle birçok sektöre en verimli çözümleri sunmaya devam ediyor. Satış öncesi, satış ve satış sonrasını bir bütün olarak görüp, her aşamada tam müşteri memnuniyetini hedefleyen Dişsan, esnek proje ve imalat yapısı ile müşterilerinin sektöre ve firmaya özel ihtiyaçlarını karşılıyor.

1970 yılında kurulan ve 50 yılı aşan tecrübesiyle çeşitli sektörlerin çözüm ortağı olan Dişsan Redüktör, geçmişten geleceğe müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle ön plana çıkıyor. Geniş ürün yelpazesinde helisel dişli, helisel konik dişli ve planet sistemli standart tip redüktörlerin yanında uygulamaya özel redüktörler de yer alan Dişsan, ürünlerini ağır şartlarda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlıyor. Redüktörlerinin çalışma ömürlerinin uzunluğu konusunda oldukça iddialı olan Dişsan; servis ve yedek parça hizmetlerinde standart 10 yıl süresi ile sınırlı kalmayarak, 40 yılı aşkın süredir sahada çalışan redüktörlerine de bakım ve yedek parça hizmeti vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini iş yapma anlayışının merkezine koyan sektörün köklü firması, müşterilerinin üretim kaybı yaşamaması adına tamir-bakım için gelen redüktörlere öncelik verip, mümkünse aynı gün içinde hızlı hizmet sağlıyor.

Ürünleriyle inşaat ve madencilik sektörü, enerji, demir-çelik sektörü, çimento ve beton sektörü, ilaç ve kimya endüstrisi, plastik sektörü, su arıtma ve soğutma kulesi sektörleri başta olmak üzere diğer ağır sanayi sektörleri için de ideal bir çözüm sunan Dişsan Redüktör, yurt dışında da tanınan ve güvenilen bir marka olarak İngiltere’den Güney Afrika’ya, Rusya’dan Amerika’ya kadar birçok ülkeye ihracat yapıyor.

Türkiye’nin yerli üretim gücü olarak uluslararası standartlarda kalitesini kanıtlayan, ürünleriyle yurt dışında da vazgeçilmez bir marka olma yolunda ilerleyen Dişsan, 1970 yılında kurucusu İ. Aydın Yalçın ile başladığı ve yeni nesillerin de katılımıyla sürdürdüğü yolculuğunda kendini sürekli geliştirerek devam etmenin haklı gururunu yaşıyor. Çalışanlarıyla çok güç bir aile yapısı geliştiren, insana ve emeğe yapılan yatırımlara öncelikleri arasında yer veren Dişsan, kuruluşundan günümüze kadar her çalışanıyla geliştirdiği aile kültürünü gelecek nesillere de taşımayı görev olarak üstleniyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com