Connect with us

Redüktörler

Sessiz, sorunsuz ve hafif: PGR PX/PPC Redüktör serileri

Yayın Tarihi:

-

PGR (Polat Group Redüktör), hayvancılık endüstrisinin ihtiyaçlarına PX/PPC serisi redüktörlerle cevap veriyor.

Kümes hayvancılığı yemleme sistemleri için geliştirilen PX/PPC serileri, sessiz ve sorunsuz çalışmaları ve hafif yapılarıyla tercih edilmektedir.

  • Giriş ve çıkışı paralel eksenli olan helisel dişlili tek kademeli redüktörlerdir.
  • Gövde rijit bir yapıya sahiptir.
  • Çok çeşitli mil çıkış opsiyonları vardır.
  • Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.
  • Redüktör giriş opsiyonları PAM’lıdır.
  • Gövdeler, ADC-12 alüminyum enjeksiyondan imal edilmektedir.
  • B5 bağlantılarında farklı çıkış flanş ölçüleri verilebilmektedir.
  • Dişliler, dövme ve 21NiCrMo2 sementasyon çeliğinden imal edilmektedir.
  • Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır.
  • Müşterinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

Hayvancılık endüstrisi için tam çözüm

Hayvancılık sektöründe birim alanda yoğun üretimi gerçekleştiği alanların başında kanatlı yetiştiriciliği gelmektedir. Hassas ve programlı bir şekilde işlerin yürütülmesi gereken kanatlı yetiştiriciliğinde yemleme mekanizasyonu önemli bir yer tutmaktadır. PGR Drive Technologies PX/PPC serileri ile kanatlı yetiştiriciliğine konfor sunmaktadır.

Doğru montajın önemi

Uzun ve verimli bir servis ömrü elde etmek için kanatlı yemleme redüktörleri uygulama yerine doğru şekilde monte edilmelidir. Açık hava kurulumları için kanatlı yemleme redüktörleri kötü hava koşullarına karşı korunmalıdır, paslanmaya karşı etkili maddeler ve su/toz geçirmeyen gres ile korunmuş yağ keçeleri kullanılmalıdır. Ayrıca yağlama konusu çok önemlidir. Doğru ve yeteri kadar yağlanan bir kanatlı yemleme redüktörü, çok uzun yıllar sorunsuz çalışabilir.

Polat Group Redüktör olarak misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri bilgi teknolojilerini kullanarak en verimli ve kaliteli şekilde sunmaktır. Birçok farklı ürün yelpazesi ile müşteri ihtiyacını maksimum seviyede karşılamak için eş zamanlı mühendislik yöntemlerini kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarım faaliyetleri, ürün geliştirme programları ve bilgisayar destekli çalışmalarımız sürekli gelişen bir grafik çizmektedir. Rekabetçi ve güçlü kalite politikamız müşteri yelpazemizi genişletmektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com