Connect with us

Rulmanlar

NTN-SNR, 2021 yılında da ürün gamını genişletmeye devam edecek

Yayın Tarihi:

-

Pandemi nedeniyle, diğer tüm firmalar gibi son derece zorlu bir yıl geçiren NTN-SNR ekipleri, ürün yelpazesini genişleten yeni referanslar piyasaya sürerek pozitif bir ivme ortaya çıkardı. Sadece bununla yetinmeyen dünya lideri firma, pazarlama departmanını ürün gruplarını geliştirmeye devam edecek ve böylece önümüzdeki yıl için belirlenen hedeflere ulaşacak şekilde yeniden yapılandırıyor.

Geçtiğimiz Mart ayından bu yana küresel ekonomiyi etkileyen pandemiye rağmen, NTN-SNR’nin tüm ekipleri pazarda ürün yelpazesi genişletmelerinin başlatılması için çalıştı. Özellikle de Teker, Süspansiyon, Aks Kitleri ve Motor Zamanlama Kitleri ürün gruplarına yeni referanslar eklendi. Japonya merkezli firma, aynı zamanda gelişimini şu anda mükemmel bir büyüme gösteren Aks ve Ağır Vasıta serilerine yönlendirdi ve böylelikle NTN-SNR’nin otomotiv yenileme pazarındaki liderlik konumunu korumasını sağladı.

Ağır Vasıta ve Aks Gruplarından (CVJ ürünleri) Sorumlu Ürün Müdürü olan Romain Petellaz  “Hem şehir içi hem de her türlü arazide sürüşe yönelik karma kullanımlı SUV’ların sayısındaki artış nedeniyle, akslar, özellikle yol koşullarının optimalin altında olduğu bazı ülkelerde, daha da fazla talep görüyor. Bu nedenle NTN-SNR, daha güçlü bileşenler tasarlamak için Avrupa ve Japonya’da faaliyet gösteren bir üretici olarak sahip olduğu uzmanlığı kullandı. Üretim kapasitemiz ve yetkinliğimiz, ağır vasıtalara özel belirli parçalar konusunda gerçek bir otorite olmamızı sağladı. Bu nedenle, Avrupa’daki büyük ağır vasıta filosu da göz önüne alındığında, bu yıl en sık talep edilen referansların piyasaya sürülmesinden başlayarak Ağır Vasıta ürün yelpazemizi genişletmek için profesyonellerle yakın işbirliği içinde çalıştık” şeklinde açıklama yaptı.

Bu ivmeden yararlanmak ve pazarın ihtiyaçlarını karşılamak isteyen NTN-SNR, önümüzdeki yıl da tüm ürün gruplarını geliştirmeye devam etmeyi planlıyor. Özellikle Aks Grubu ve Motor Zamanlama ürün gamlarına yapılacak eklemelere büyük önem veriliyor. Sonrasında ise, su pompalı zamanlama kitleri ve %50’nin üzerinde iddialı bir büyüme hedefine sahip olan aksesuar kitlerine sıra gelecek. NTN-SNR’nin 2021’de yeni referans sayısını ikiye katlamayı planladığı Teker ve Süspansiyon ürün gruplarına yönelik çalışmalar da devam edecek. Firma, başarı şansını en üst düzeye çıkarmak için pazarlama departmanını ekipleri güçlendirecek şekilde yeniden yapılandırıyor. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com