Connect with us

Redüktörler

Su ve atık arıtma tesislerine özel I-MAK çözümleri

Yayın Tarihi:

-

I-Mak Redüktör İhracat Müdürü Salim Haffar

Yurt içi ve uluslararası pazarda aktif bir rol oynayan I-MAK Redüktör, geniş bir sektör yelpazesi için özel çözümler sunmaktadır. Özel uzman ekibimizle, makine tasarımından kestirimci bakıma kadar özel ürün ve çözümler sunuyoruz. 1.000.000’den fazla ürün referansıyla I-MAK, Türkiye’deki en güvenilir ve esnek çözüm üreten firmalar arasında yer almaktadır.
Faaliyet gösterdiğimiz temel sektörlerden su ve atık arıtma bizim için kilit sektörlerdendir. Müşterilerimiz ve son kullanıcılarımızla yakın işbirliği yaparak, bu zorlu faaliyet alanı için özel çözümler geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Bugün I-MAK redüktörleri içme suyu üretiminde, evsel ve endüstriyel su arıtımında, katı atıkların geri dönüşümü ve bertarafında kullanılmaktadır. Yenilikçi ürünler ve mühendislik çözümleri ile sektörün gelişiminde aktif rol almaktan gurur duyuyoruz.

Su arıtımı için entegre çözümler

Çevremizin korunması ve su kalitesinin artırılması, toplumumuz ve aynı zamanda sanayi için kritik bir öneme sahiptir. I-MAK, su arıtma istasyonlarının optimizasyonuna ve çevre üzerindeki negatif etkilerinin azaltılmasına aktif olarak katkıda bulunmaktadır. Arıtmadaki ilk adımlardan ikincil arıtım sistemlerine kadar çok çeşitli redüktör çözümleri sunmaktayız. Dış ortamdaki hassas havuzlara monte edilen I-MAK redüktörleri, tahrik ünitelerinde yağ sızıntısı, yabancı cisim (yağmur, toz, çamur, kimyasallar vb.) sızmasını önlemek için çok çeşitli spesifik özelliklerle donatılmıştır. Özel boya kaplama ve kanopi, üniteyi korozyon ve diğer risklerden korur. Bunlara ek olarak, eksenel ve radyal yükleri desteklemek için özel gövdeler, miller ve güçlendirilmiş yataklar ile redüktörlerimizin güvenliği maksimum düzeye çıkarılmaktadır.

Atık arıtma tesislerinde ileri teknoloji

Son 20 yılda, belediyeler atık stoklama ve yakma üzerine odaklanan bir modelden, yeniden işlenebilen ve katma değerli geri dönüşüm sistemine geçtiler. Günümüzde atıklar, dönüştürülebilen ve yeniden kullanılabilen değerli bir kaynak olarak kabul edilmektedir. Artık, geri dönüşüm iş modelleri ve çalışma felsefesi, tesislerde modernleşme gerekliliği olarak kabul görmektedir. I-MAK bu modernizasyonun bir parçası olarak, çözümleri ile enerji tüketiminin azaltılmasına ve süreç optimizasyonuna büyük katkıda bulunuyor.

Yeni “I-MAK-E” uzaktan takip programımızı ve cihazlarımızı kullanarak müşterilere, redüktörlerin tüm dinamiklerini ve evrimlerini izleme imkânı sunuyoruz. Tek bir cihazda birleştirilen I-MAK-E sistemi, sensörler aracılığı ile bir anahtar veri kombinasyonunu ölçmekte ve izlemektedir. Müşteriler artık redüktörde titreşim, sıcaklık ve gürültü seviyesini ölçüp izleyebiliyor. Toplanan ve bir araya getirilen bu veriler, redüktörlerin başlangıçtaki test verileri ile karşılaştırılır, aynı zamanda toplanan veriler ve rakamlar belli bir seviyeye ulaştığında özel alarm verecek şekilde ayarlanır. Küresel pazarın eğilimini takiben, çözüm yelpazemize bu önemli katkı ile, müşterilerimizin periyodik bakımdan koşullu bakımlara geçmelerine yardımcı olmaktayız. Bu sistemin kullanılması ile planlanmamış aksama sürelerini azaltır, aktarım organının kullanım ömrünü uzatır ve daha az yerinde bakım ve kontrolle tesis güvenliğini güçlendiririz. Bu sayede kullanıcı hem zamandan hem de fazla bakım harcamalarından tasarruf etmiş olur.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

İ.MAK Redüktör, Uluslararası satış ve pazarlama direktörü. Tutkulu ve meraklı kimliği ile Salim Haffar, uluslararası özgeçmişi olan bir profesyoneldir. Fransız yönetici, Türk kalitesini ve vizyonunu dünyaya tanıtmak amacındadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com