Connect with us

Genel

Tecrübeyle gelişen yüksek kalite, Patsan

Yayın Tarihi:

-

1973 yılında döküm sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Patsan, 1980 yılından beri Rulman yatağı, V Kayış kasnağı ve kaplin imal etmektedir.

PTS_LOGO

3000m² kapalı alan olmak üzere toplam 5500m²’lik alana kurulu olan Patsan, günde 20 ton döküm kapasitesine sahiptir. İndüksiyon ocağında GG 20 24 ayarında dökülen ürünler CNC torna
tezgâhlarında işlenmektedir.

Kesintisiz olarak AR-GE faaliyetlerini sürdüren Patsan, konusunda uzman personeliyle ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek, müşterilerine en mükemmeli vermenin huzurunu ve haklı gururunu yaşamaktadır.

Patsan firmasının ürün gamında yer alan ürünler;

Rulman Yatakları

V Kayış Kasnakları

Kaplinler ve Kaplin Yedekleri

Rulman Yatak Keçeleri

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com