Connect with us

Genel

Tecrübeyle gelişen yüksek kalite, Patsan

Published

on

1973 yılında döküm sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Patsan, 1980 yılından beri Rulman yatağı, V Kayış kasnağı ve kaplin imal etmektedir.

PTS_LOGO

3000m² kapalı alan olmak üzere toplam 5500m²’lik alana kurulu olan Patsan, günde 20 ton döküm kapasitesine sahiptir. İndüksiyon ocağında GG 20 24 ayarında dökülen ürünler CNC torna
tezgâhlarında işlenmektedir.

Kesintisiz olarak AR-GE faaliyetlerini sürdüren Patsan, konusunda uzman personeliyle ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek, müşterilerine en mükemmeli vermenin huzurunu ve haklı gururunu yaşamaktadır.

Patsan firmasının ürün gamında yer alan ürünler;

Rulman Yatakları

V Kayış Kasnakları

Kaplinler ve Kaplin Yedekleri

Rulman Yatak Keçeleri

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com