Connect with us

Etkinlikler

Teknoklima yeni vizyonu ile yeni yerinde iş ortaklarıyla buluşuyor

Yayın Tarihi:

-

 

Teknoklima Yeni Vizyonu İle Yeni Yerinde İş Ortaklarıyla Buluşuyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uğur Darcan

Teknoklima Genel Müdürü ve Kurucusu

 

Sektör duayeni Uğur Darcan şehrin kalbinde ki yeni yerinde iş ortaklarına ve partnerlerine yeni nesil hizmetlerinin kapılarını aralıyor.

 

Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde 30 yıllık birikimini, şimdi Maslak 42’de açtığı yeni ofiste, genç, dinamik ve uzman ekibi ile şehrin merkezine taşıyan Darcan;

 

Mevcut iki firmamız üzerinden Klima ve Teknoloji sektörlerinde olacağız, iki firmamız:

 

•Teknoklima Endüstriyel A.Ş. firmamız üzerinden HVAC sektörüne yönelik YORK marka klima sistemleri ile çalısma karar aldık.

 

•Teknoenerji A.Ş. firmamız ile inşaat ve mekanik tesisat sektörüne yönelik yüksek teknolojli IoT (Nesnelerin İnterneti) uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

 

Teknoklima Endüstriyel A.Ş. olarak YORK ile yaptığımız çalışma anlaşması kapsamında YORK VRF Klima Sistemleri projelendirme, satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerle özellikle partner ve iş ortaklarımıza daha yakın olmak ve ayrıcalıklı hizmetleri ve gelişmiş teknolojileri daha yakından paylaşmak için yeni ofisimizde hizmet vermeye başladık.

 

YORK ile 2017 yılında başlayan işbirliğimiz 2018 yılı içerisinde genişleyerek devam edecektir. Ayrıca başta Chiller, Fan coil ve diğer merkezi sistem HVAC ürünlerinin de proje bazlı satışını gerçekleştiriyoruz.

 

Derhal sevk edilebilir YORK marka VRF stoklarımız, hızlı teslimat ve mühendislik desteğimiz ile tüm iş ortaklarımızla yeni projelerde buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Ağırlıklı Türkiye olmak üzere; Irak, İran, Azerbaycan, Kazakistan ve diğer Afrika, CIS ve Middle East ülkelerinde oluşturulan güçlü yapılanma ile, 2017’nin yeni hedeflerini belirleyen Ugur Darcan   Klima Santralları başta olmak üzere diğer HVAC ürün satışlarında da yeni yaklaşımları belirlemeye devam ediyor.

 

Bizde Moneta Ailesi olarak sektör duayeni Uğur Darcan’a YORK ile yaptığı işbirliğinde başarıların devamını diliyoruz.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com