Connect with us

Etkinlikler

Tekstil ve iplik sektörü’nün 2015’teki büyük buluşması gerçekleşti

Yayın Tarihi:

-

Tüyap Fuarcılık tarafından TEMSAD – Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği’nin desteğiyle düzenlediği Texpo Eurasia 2015, 32. Uluslararası Örgü, Nakış, Çorap, Baskı, Dar Dokuma Makineleri, Yan Sanayileri, Tekstil Terbiye Makineleri ve Kimyasalları Fuarı, 12. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı toplam 6 salon, 40.000 m2 sergileme alanında 30 ülkeden 458 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ve 71 ülkeden 22.325 profesyonelin ziyareti ile 5-8 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Tekstil sektörü yeni fırsatlar yaratan ticaret platformu Texpo Eurasia’da buluştu

Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nde tekstil endüstrisinin en kapsamlı buluşma noktası ve yeniticari fırsatlar yaratan platformu Texpo Eurasia 2015, örgü, nakış, çorap,baskı üretim teknolojileri ve makineleri konularında son yeniliklerin, yan sanayi ve tekstil kimyasallarının bir arada sergilendiği, konusunun en önemli fuarı olarak sektörün yeni yatırımlarına yön veren ticari platform olarak göze çarptı. Fuarda enerji verimliliği yüksek, üretim sırası fire ve kayıp ürün miktarını minimum seviyelere çeken en yeni teknolojiler sergilendi.

2015 yılının dünyadaki en büyük İplik Fuarına ev sahipliği yaptık

Tüyap’ın düzenlediği 12.Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, önemli bir başarıya imza atarak dünyanın en büyük ve kapsamlı iplik fuarı konumuna geldi. Uluslararası iplik sektörünü bir araya getiren İstanbul İplik Fuarı, bu yıl da dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirerek küresel iplik ticaretine yön veren satış ve pazarlama merkezi oldu.

Son 12 yılın en başarılı İplik Fuarı

Etkili yapılan pazarlama çalışmaları ile ziyaretçi akınına uğrayan İstanbul İplik Fuarı, katılımcı firmalara sağladığı ihracat fırsatları ile katılımcı firmalardan tam not alarak son 12 yılın en başarılı iplik fuarı oldu. Katılımcı firmalar ziyaretçi sayısı ve ziyaretçi niteliğinden memnun kalırken, potansiyel müşteriler ile bir araya gelerek verimli bir fuar geçirdiler.

10ülkeden alım heyeti

Tekstil ve iplik sektörlerinin yeni pazarlara açılmasıhedefiyle uluslararası pazarlama faaliyetlerine ağırlık veren Texpo Eurasia2015 ve 12.Uluslararası İstanbul İplik Fuarları; Bosna Hersek, Bulgaristan,Hırvatistan, İran, Kosova, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Sırbistan, Ürdün olmak üzere 10 ülkeden, Tüyap davetlisi olarak gelen profesyonel alım heyetlerini katılımcı firmalarla buluşturdu. Yapılan uluslararası pazarlama faaliyetleri neticesinde fuarları yurtdışından 2.495 profesyonel ziyaret etti.

Gerilla pazarlama çalışmaları ziyaretçilerinbeğenisini topladı

Dünyanın en büyük İplik Fuarında bu yıl sıra dışı pazarlama çalışmaları dikkat çekti. Özel olarak hazırlanmış çarpıcı yumaklar, rengârenk ipliklerden yapılmış lolipoplar ve üzeri el işi örgülerle kaplanmış nostaljik araba ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Texpo Eurasia 2015

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com