Connect with us

Etkinlikler

Tekstil ve iplik sektörü’nün 2015’teki büyük buluşması…

Yayın Tarihi:

-

Tüyap Fuarcılık tarafından TEMSAD – Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği desteğiyle düzenlenen Texpo Eurasia 2015, 32. Uluslararası Örgü, Nakış, Çorap, Baskı, Dar Dokuma Makineleri, Yan Sanayileri, Tekstil Terbiye Makineleri ve Kimyasalları Fuarı, 12. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, 26 ülkeden 462 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 5 Şubat ’ta Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde açılıyor.

Tekstilsektörü yeni fırsatlar yaratan ticaret platformu Texpo Eurasia’da buluşuyor

Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nde tekstil endüstrisininen kapsamlı buluşma noktası ve yeni ticari fırsatlar yaratan platformu TexpoEurasia 2015örgü, nakış, çorap, baskı üretim teknolojileri ve makineleri konularında son yeniliklerin, yan sanayi ve tekstil kimyasallarının bir arada sergileneceği, konusunun en önemli fuarı olarak sektörün yeni yatırımlarına yön verecek.

Texpo Eurasia 2015, tekstil dünyasının kalbinin atacağı, tekstil sektöründe faaliyet gösteren lider firmaların yöneticileri ve satınalma yetkilileri için buluşma noktası olacak. Fuarda enerjiverimliliği yüksek, üretim sırası fire ve kayıp ürün miktarını minimum seviyelere çeken en yeni teknolojiler sergilenecek.

Dünyanın en büyük İplikFuarına ev sahipliği yapıyoruz

Tüyap tarafından düzenlenen 12.Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, önemli bir başarıya imza atarak dünyanın en büyük ve kapsamlı iplik fuarı konumuna gelmiştir. Uluslararası iplik sektörünü bir araya getiren İstanbul İplik Fuarı, bu yıl da dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirerek küresel iplik ticaretine yön veren satış ve pazarlama platformu olacak.

10 ülkeden alım heyeti

Tekstil ve iplik sektörlerinin yeni pazarlara açılması hedefiyle uluslararası pazarlama faaliyetlerine ağırlık veren Texpo Eurasia 2015 ve 12.Uluslararası İstanbul İplik Fuarları; Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, İran, Kosova, Makedonya, Mısır, Özbekistan,Sırbistan, Ürdün olmak üzere 10 ülkeden, Tüyap davetlisi olarak gelen profesyonel alım heyetlerini katılımcı firmalarla buluşturacak.

İç Giyim-Çorap üreticilerinin tüm güçleriyle yer aldığı İfexpo 2015’in, tekstil makine sektörünün tüm segmentlerinin sergilendiği Texpo Eurasia 2015 ve Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ile aynı tarihte gerçekleşmesi önemli bir sinerji yaratıyor. Tekstil makineleri veiplik sektörüne yön veren firmaların son ürün ve yeniliklerinin sergileyeceğiTexpo Eurasia 2015 ve 12.Uluslararası İstanbul İplik Fuarları tekstil dünyasının Avrasya’daki kalbi olarak adlandırılıyor.

Büyük platformun kapısı; 5 Şubat 2015’te açılırken,Türkiye’nin en prestijli fuarlarını organize eden ve ev sahipliği yapan Tüyap,her yıl olduğu gibi bu yıl da markasının gücüyle sektör profesyonellerini veziyaretçilerini 8 Şubat 2015’e kadar ağırlıyor olacak. Detaylı bilgi için www.texpoeurasia.com – www.istanbuliplikfuari.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

TEXPO EURASİA 2015

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com