Connect with us

Genel

Tofaş’tan tedarikçilerine ödül!

Yayın Tarihi:

-

Tofaş, “Birlikte Başarıyoruz” Vurgusu İle Toplam 22 Tedarikçisine 3Farklı Kategoride Ödül Verdi!

Tofas_Tedarikci_Odulleri_02

Türk otomotiv sanayinin öncüsü Tofaş, “Birlikte Başarıyoruz”  vurgusu ile toplam 22 tedarikçisine 3 farklı kategoride ödül verdi. Tofaş’ın iş ortaklarının gösterdikleri farklı yaklaşım ve katkıların değerlendirilmesiyle“Kalite ve Performans”, “İşbirliği Geliştirme” ve “Teknik Öneri” kategorilerindeki ödüller sahiplerini buldu.

Türk otomotiv sanayinin öncüsü Tofaş, 2012 yılı için belirlediği “Birlikte Başarıyoruz” temasına paralel olarak toplam 22 tedarikçisine 3 farklı kategoride ödül verdi. 2006 yılından bu yana aralıksız olarak gerçekleştirilen ödül töreni kapsamında, Tofaş’ın iş ortaklarının gösterdikleri farklı yaklaşım ve katkıların “Kalite ve Performans”, “Teknik Öneri” ve “İşbirliği Geliştirme” kategorilerinde değerlendirildi.

“Kalite ve Performans Ödülü” kategorisinde, tedarikçilerin sistem, proses ve ürün kalitesi, teslimat ve yeni projelerdeki göstermiş oldukları performanslar dikkate alınarak direkt malzeme, endirekt malzeme, hizmet ve yedek parça tedarikçileri kendi kategorilerinde ödüllendirildi. Bununla birlikte “Teknik Öneri Ödülü” için yapılan değerlendirmede, tedarikçilerin teknik maliyet azaltma ve kalite iyileştirme alanlarında verdiği öneri performansları göz önünde bulundurularak, “İşbirliği Geliştirme Ödülü” kategorisi kapsamında gerek yeni projeler gerek mevcut üretimde Tofaş ile yakın işbirliği içinde bulunan tedarikçiler ödüllendirildi.

Tofaş’ın Başarılı 22 İş Ortağı Ödüllendirildi

Tofaş ile tedarikçileri arasındaki olumlu iş ortaklığı yaklaşımının güçlendirilerek ileriye taşınmasını sağlayan ödüller kapsamında; Farba Otomotiv A.Ş,  Farplas A.Ş., Matay A.Ş., Orven Ltd. Şti., Şahinkul Makina A.Ş., Tekersan A.Ş., TI Otomotiv Ltd. Şti ve Zatel A.Ş. Direkt Malzeme Kalite ve Performans Ödülü’ne layık görülürken, BOSCH Sanayii A.Ş.  ve Valeo A.Ş. Yedek Parça Performans Ödülü’nün sahipleri oldu. Endirekt Malzeme ve Hizmet Performans Ödülü’ne Gürsoy Me-Par A.Ş. ile birlikte Omsan A.Ş., Teknik Öneri Ödülü’ne ise Güngör  Otomobil A.Ş., Pimsa Adler A.Ş., TKG Otomotiv A.Ş. ve Yazaki Ltd. Şti. layık görülürken, İşbirliği Geliştirme Ödülü’nün sahipleri ise Bayrak Plastik A.Ş., Canel Otomotiv A.Ş., CMS A.Ş., Ermetal A.Ş. , Profil Sanayi A.Ş. ile Y.P.S A.Ş. oldu.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com