Connect with us

Redüktörler

Türkiye’nin dünyaya açılan markası İ-MAK, Hindistan’daki 5. yılını kutluyor

Yayın Tarihi:

-

Redüktör üretiminde küresel oyuncular arasında yer alan İ-MAK Redüktör, 50 ülkede yer alan küresel satış ağı ve Türkiye, ABD, İspanya, Güney Afrika, Polonya ve Hindistan’daki stratejik depoları ile global bir hizmet veriyor. 1.500.000’dan fazla ürün çeşitliliğiyle küresel ölçekte piyasadaki en geniş ürün yelpazelerinden birine sahip olan İ-MAK, Hindistan pazarındaki 5. yılını kutluyor.

Dünya geneline yayılan güçlü bayilik ağı ve küresel ölçekte stratejik noktalarda konumlanan montaj fabrikaları ile dünyanın pek çok bölgesinde aranan bir marka olan İ-MAK Redüktör, Hindistan pazarındaki 5. yılını tamamlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor. Hindistan’da Ravi Krishnamurthy’nin yönetimindeki MGM ve VARVEL ile önemli bir ortaklığa sahip olan İ-MAK, 1,5 milyondan fazla ürün konfigürasyonu ile Hindistan pazarına en geniş ürün gamlarından birini sunuyor ve pazarın en büyük oyuncuları arasında yer alıyor.

Chennai’de bulunan geniş ürün yelpazesi, yedek parça stoku ve montaj tesisi ile şirket, Hintli müşterilere hızlı teslimat süresi ve dinamik destek imkanı sağlıyor. Mumbai, Pune, Gujarat, Delhi ve Bangalore’deki güçlü bir satış ofisi ağı ve diğer birçok önemli lokasyondaki satış mühendisleri tarafından desteklenen İ-MAK, OEM ve Hint endüstrisine özel çözümler sunuyor. İ-MAK Redüktör’ün binlerce ürünü şu anda Hindistan’nın kaldırma, su arıtma, çelik endüstrisi, yiyecek-içecek ve diğer birçok sektörlerinde aktif olarak kullanılıyor. Güçlü uluslararası ağı, yedek parça mevcudiyeti ve dünya çapında sağladığı destek hizmetleriyle aranan bir marka olan İ-MAK’ı, birçok Hindistan OEM’i de ihracat projeleri için tercih ediyor.

Pandemi nedeniyle karmaşık geçen bir yıla rağmen 2022’de büyümeye devam eden MGM, VARVEL ve İ-MAK ortaklığı, 2023’te de yoğun bir yıl için sabırsızlanıyor. Hindistan pazarı için yeni ürünlerin lansmanını ve 2022’deki çeşitli etkinliklerinin duyurusunu şimdiden yapan İ-MAK, vinç redüktörleri olan yeni IRCM 143 ürünü ile vinç sektöründeki liderliğini güçlendirecek ve Hindistan’ın önde gelen vinç üreticilerini destekleyecek. 2022 ve 2023 yıllarında dünya çapındaki stratejisinde önemli olan yerini korumaya devam eden Hindistan için İ-MAK, Chennai gibi kilit bir lokasyonda faaliyetlerini genişletmeyi dört gözle bekliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com