Connect with us

Redüktörler

Unimec ayna maruti sistem yön değiştirici redüktörler

Yayın Tarihi:

-

Unimec ayna maruti redüktörler 25 yıldır son derece sofistike talepleri olan marketlere yenilikçi ve kelimenin tam anlamıyla teknolojinin geldiği son noktayı gösteren ürünler olarak hizmet vermektedir. Dokuz gövdede, onlarca montaj şekli ile, 1/12 orana kadar ve özel dizayn alternatifleri ile güç aktarımı konusunda Unimec markasını güvenilir partneriniz haline getirmiştir. Redüktörlerin pratik kübik şekli evrensel olarak aklınıza gelebilecek her tür makineye rahatça monte edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca redüktörler pek çok şaft bağlantısına da cevap verebilecek şekilde esnektirler. Bu şekilde akla gelebilen hemen hemen her tür motora rahatlıkla bağlanabilirler.

Güç aktarma organlarında Aden Endüstriyel farkı

Aden Endüstriyel, 20 yıllık sektör tecrübesiyle endüstriyel ürün tedarikinde müşteri odaklı çözümler üretiyor. Uzman ekibiyle satış ve satış sonrası süreçlerde iş ortaklarının daima yanında olan Aden Endüstriyel; Unimec’in yanı sıra Watt Drive; Motive ve Zambello markalarını Türk sanayisinin hizmetine sunmaktadır. Temel motivasyonu minimum fiyata maksimum fayda sunmak olan firma güç aktarım sektörünün genç ve dinamik çözüm merkezidir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com