Connect with us

Redüktörler

PGR, yeni ve dinamik web sitesiyle iş ortaklarının yanında

Yayın Tarihi:

-

PGR (Polat Group Redüktör) yenilenen web sitesiyle iş ortakları için çok daha hızlı ve verimli çözümler sunuyor.

Yenilenen web sitesi pgr.com.tr ile iş ortaklarına daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan Polat Group Redüktör, faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. 

Geniş ürün çeşitliliği

PGR’nin iş ortaklarına sunduğu geniş ürün gamı web sitesinin “Ürünlerimiz” başlıklı sekmesinden incelenebilir. İlgili sekmede şu ürün grupları yer alıyor: helisel dişlili redüktörler, helisel konik dişlili redüktörler, helisel sonsuz dişlili redüktörler, paralel şaft montajlı redüktörler, planet dişlili redüktörler, endüstriyel tip redüktörler, şaft montajlı helisel dişlili redüktörler, sonsuz dişlili redüktörler, vinç redüktörleri, kanatlı yemleme redüktörleri, yem karma redüktörleri ve ekstruder redüktörleri. Endüstriyel üretimin pek çok alanında kullanılan PGR redüktörlerinin uygulama alanları ise şu şekilde sıralanabilir: Çimento ve maden, vinç, konveyör, pompalar, inşaat, tekstil, orman ürünleri, içecek ve gıda, tarım ve hayvancılık.

Satış sonrası hizmetleriyle de bir adım önde

PGR, satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratıyor. Yeni web sitesinin “Satış Sonrası Hizmetleri” sekmesine tıklandığında firmanın bu alandaki faaliyetlerine ilişkin şu bilgilendirme mesajı kullanıcıları karşılıyor: “Polat Group Redüktör olarak, satışını yapmış olduğu redüktör ve ekipmanların sürekli olarak hizmet verebilmesi amacı ile satış sonrası hizmet, servis, bakım ve onarım konularına büyük bir önem veriyoruz. Polat Group Redüktör olarak, servis hizmetlerini ve yedek parça desteğini, hızlı ve kaliteli yaparak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu desteği sağlamayı hedefliyoruz.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com