Connect with us

Redüktörler

Vinç sektörü için doğru çözüm: I-Mak Redüktör

Yayın Tarihi:

-

Vinç sektörünün vazgeçilmez tedarikçisi olan I-Mak Redüktör, üretmiş olduğu dişliler ve redüktörler ile bu sektörün en güvenilir paydaşlarından biri olarak müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Vinç sektörü için özel olarak tasarlanmış IRC serisi redüktörler, çeşitli halat donanım kombinasyonlarıyla birlikte 0,5 tondan 50 tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. IRC serisi redüktörlerin karakteristik değerleri ve boyutlandırmaları ISO, DIN ve FEM standartlarına uygun olarak hesaplanmıştır. Redüktörlerimizde kullanılan GG25 gövde malzemesi ve dişlilerde kullanılan 16MnCr5 sertleştirilmiş sementasyon çeliği sayesinde yüksek dayanım, düşük aşınma ve sessiz çalışma özellikleri kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır.

I-Mak Redüktör’ün 50 ton kapasiteye kadar başarılı bir şekilde hizmet veren IRC serisi redüktörleri; kompakt yapı, kolay montaj ve kolay bakım özellikleri sayesinde vinç sektörü için vazgeçilmez niteliktedir.

Montaj pozisyonuna uygun olacak şekilde, yeteri miktarda yağ ile doldurulup müşterilere sunulan redüktörlerimiz uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çalışabilmektedir ve görevlerini başarıyla yerine getirebilmektedir.

Zorlu çevre şartlarında çalışacak IRC serisi redüktörler bu şartlara karşı korunmalıdır. Korozyon oluşmasını önleyen C sınıfı boyalar, su ve toz geçirmesini önleyen keçeler, uygun IP sınıfı uygulaması gibi önlemler ile IRC serisi redüktörler, bu zorlu şartlarla kolayca baş edebilmektedir.

Yüksek verim, kompakt tasarım, düşük bakım maliyeti ile uzun süre çalışma, birçok hıza ve mukavemete karşı yüksek direnç ve sessiz çalışma gibi avantajları bulunan ve çeşitli giriş ve çıkış opsiyonları ile müşterilere sunulan IRC serisi redüktörlerin, yüksek radyal yük taşıyabilmeleri için yataklama boyu uzun tutulmuştur ve konik makaralı rulmanlar kullanılmıştır. Daha düşük hacimde geniş dişlilerin kullanılmasıyla IRC serisinin daha yüksek ISO/FEM sınıflarını karşılaması sağlanmıştır.

IRC Serisi redüktörlerin tüm eksenleri, işleme merkezlerimizde tek operasyonda işlenmektedir. Vinçlerde kullanılan büyük çapta tamburlar halat ömrünü uzatmaktadır. Bu sebepten, büyük çaplarda tamburlar kullanabilmek için redüktörleri giriş ve çıkış eksen aralığı geniş tutulmuştur.

40’tan fazla ülkede ürünleri bulunan I-Mak redüktörün IRC serisi redüktörleri, Hindistan’ın devasa çelik fabrikalarında, Fas’ın fosfat ticareti için kullanılan limanlarında, Amerika’nın özel tip vinçlerinde, Rusya’daki fabrikalarda, vb. uygulamalarda görevlerini yerine getirmektedir. İnşaat sahaları, imalathaneler, tersaneler ve depolar gibi pek çok uygulama alanı, IRC serisinin yaygın olarak kullanıldığı ve kullanımının avantajlı olduğu yerlerdir.

Vinç ve diğer tip kaldırma grupları için kullanılan redüktörlerimiz IRC serisi ile sınırlı kalmamaktadır. YP serisi, IR serisi, IRK serisi redüktörlerimiz frekans inventörü kullanımı ile hassas ve mükemmel yürütme işlemleri için tercih edilmekte ve vinç elemanı olarak görevlerini yerine getirmektedir.

50 tondan daha büyük kapasiteler için ise endüstriyel tip M serisi redüktörlerimiz vinç sektörü için çözüm ortağı olmaktadır. 7 farklı gövde seçeneği ile 35.500 Nm tork kapasitesine kadar çalışma imkânı sunan M serisi redüktörler, bu ağır çalışma koşullarında görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirmekte ve müşterilerimizden yoğun talep görmektedir.

I-Mak Redüktör, yaygın servis ve bayi ağı ile müşterilerine satış öncesinde ve satış sonrasında hızlı hizmet verme, müşteri ihtiyaçlarına kaliteli bir şekilde yanıt verme, mevcut kalitesini Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri ile iyileştirme ilkelerini misyon edinmiştir. Edinmiş olduğu bu misyon doğrultusunda müşteri yelpazesi gün geçtikçe artan I-Mak Redüktör, sağlam ve istikrarlı bir büyümeyle beraber, güvenilir, yenilikçi ve güçlü bir marka haline gelmiştir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com