Connect with us

Kontrol Sistemi

Wattdrive Weg Group cat4cad gelişmiş seçim konfigüratörü ile ürün seçimlerinizi arşivleyin

Yayın Tarihi:

-

Wattdrive Weg Group’un hem görsel hem isimlendirme hem de harf tanımlamaları ile desteklenen seçim konfigüratörü, gelişmiş yazılımı ile ürün seçimlerini kolaylaştırırken, arşivleme imkanı da sunuyor. Kullanıcı adı ve şifre girişlerine ihtiyaç olmadan direkt erişilebilen Wattdrive Weg Group seçim programının kullanım kolaylığı ile kullanıcılar, ürünleri kısa sürede seçerken; 3D, 2D ve teknik resim çizimlerinizi de indirebiliyor.

Konfigüratörün birden fazla dil seçeneği sunan seçim alanında, farklı dillerde teknik Datasheet (Veri sayfası) de alınabiliyor.

Gelişmiş yazılım, kapsamlı projelerde birden fazla ürün seçimi gerektiğinde tek dosya içerisinde ürünlerin seçilip, her bir ürüne istenilen notların eklenmesine imkan tanıyor. Kullanıcılar ekledikleri tüm notların datasheet ve teknik resim çiziminde işlendiğini görebiliyor. Bu özelliklerle teknik ekipler, çalışmalarında daha hızlı kontrol ve ilerleme sağlıyor.

Konfigüratörün kullanıcıları bu özelliklerin yanı sıra; seçtikleri tüm ürünleri tek dosyada kaydedebiliyor, dosyayı indirerek istediği zaman sisteme tekrar yükleyebiliyor ve geriye dönük arşivleyebiliyor.

Tüm bu hizmetler, Aden Endüstriyel tarafından devam eden süreçte müşterilere sunuluyor. Detaylı çalışmalar yapmak isteyen Ar-Ge ekiplerine tüm bu hizmetlerin sunulması ve sistemin herkese açık olması, Aden’in hızına güç katıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com