Connect with us

Redüktörler

‘Yarının dünyası’ mottosuyla ilerleyen PGR, redüktör seçim konfigüratörünü hizmete sundu

Yayın Tarihi:

-

Redüktör üretiminin yenilikçi yüzü Polat Group Redüktör (PGR), redüktör seçim konfigüratörünü devreye aldı. Seçim konfigüratörünün her adımını kullanıcı açısından ergonomik ve dinamik şekilde tasarlayan PGR, kullanıcı taleplerine en hızlı ve en iyi çözümler sunmayı hedefliyor.

Redüktör üretimiyle otomotiv, denizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma, tekstil ve gıda gibi birçok farklı sektöre hizmet veren PGR, redüktör seçim konfigüratörünü hizmete sundu. Geliştirilen konfigüratörün detaylarını paylaşan PGR Ar-Ge Mühendisi Osman Akkar, her zaman müşterilerin isteklerine en hızlı ve en iyi çözümleri sunmayı hedeflediklerini dile getiriyor. İnsanların yaşamlarını sürdürebilecek asgari ihtiyaçlarının yanı sıra her zaman daha az çaba sarf etmek için yeni ürünler veya süreçler tasarlayıp, daha rahat bir hayat sürme eğiliminde olduğunu söyleyen Akkar, “İnovasyona ve yenilikçiliğe önem veren, inovasyonu değerli yapı taşlarından biri haline getiren ve bunun için yatırımlar yapan şirketimizin önemli dijital projelerinden biri olan redüktör seçim konfigüratörü, kullanıcı açısından ergonomik ve dinamik şekilde oluşturmaya özen gösterdik” diyor.

Osman Akkar, “Müşterilerimizin dijital ortamda gerek üç boyutlu gerekse iki boyutlu resim ve ürün veri sayfalarına erişimini kolaylaştırmak ve daha kolay anlaşılır hale getirmek için yenilikçilikle ayrılmaz bir bütün olan Ar-Ge ekibi olarak yürütmüş olduğumuz bu projede, redüktör seçmek isteyen müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çıkış devri ya da çıkış moment değerine göre rahatlıkla seçim yapabilmesini sağlamaktayız” açıklamasında bulunuyor.

“Yarının dünyasına ulaşmak için enerjimizi harekete dönüştürüyoruz” diyen Akkar, şöyle devam ediyor: “Geniş ürün çeşitliliğimiz ile dinamik seçim konfigüratör projemiz, 2022’nin Ocak ayından itibaren dijital ortama alınıp müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Dijitalleşmenin son hızla büyüdüğü dünyamızda Ar-Ge ekibi olarak inovatif düşünce anlayışı ile dijital platform projelerine yenilerini eklemek için çalışmaktayız.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com