Connect with us

Redüktörler

Yeni I-Mak Redüktör Ürün Arama Motoru

Yayın Tarihi:

-

Yeni I-Mak ürün arama motoru resmi lansmanını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Distribütörler ve yurtiçi satışlar için halihazırda mevcut olan yeni I-MAK ürün konfigüratörü artık www.imakreduktor.com üzerinden online olarak kullanılabilmektedir. Bilgisayar, tablet ve cep telefonları için yapılandırılmış olan bu arayüz, çok çeşitli çözüm ve bilgiye hızlı ve kolay erişim imkânı sağlamaktadır.

Müşterilerilerimizin uygulamalarına en uygun redüktör ve motoru seçmelerine yardımcı olmak için tasarlanan yeni program, 1.000.000’dan fazla ürün referansına hızlı erişim sağlamaktadır. 4 farklı dilde (Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça) bulunan yeni I-MAK ürün konfigüratörü, ihtiyaçlarınıza en uygun redüktör ve motorlu redüktör seçiminde size yardımcı olması için tasarlanmıştır. Bu konfigüratör, dişli kutusunun ana verilerinin tanımından başlayarak, program özel seçenekler ve özellikler seçimine kadar size rehberlik eder ve yardımcı olur. Programda daha sonra seçmiş olduğunuz ünitenin, teknik çizimlerini, 3 boyutlu dosyasını ve teknik bilgilerini indirebilirsiniz.

Yeni I-MAK ürün konfigüratörü, piyasadaki en geniş ürün yelpazesinden birine erişmenizi sağlar. 0,12 kW – 650 kW arasında değişen ürün gamımız 1.000.000’dan fazla ürün referansını kapsamaktadır. 14 farklı serisi olan I-MAK ürünleri, helisel, konik ve sonsuz dişli kombinasyonları ile uygulamalarınız ve taleplerinize göre en doğru şekilde ayarlanabilmektedir.

I-MAK’ın bu yeni güncellemesi, yeni MA Serisi Monoblok serinin lansmanı ile birlikte geliyor! 35.000 Nm’ye kadar 8 yeni gövde ve yüzlerce yeni kombinasyon ile yeni MA serimiz, I-MAK’nin ağır hizmet sektörlerindeki çözümlerine güç katacaktır. I-MAK ayrıca NEMA standartlarını ürün kataloğunun büyük bir bölümüne entegre etti. Kuzey Amerika’daki müşteriler artık NEMA ve 60Hz konfigürasyonunda redüktör sipariş edebilmekte ve daha detaylı bilgi alabilmektedir.

Programda, çok çeşitli seçenekler, özel tahvil ve çıkış hızı, özel motorlar ve giriş seçenekleri, ayarlanabilir montaj pozisyonu, çeşitli soğutma seçenekleri, ortama göre boya tipleri  ve özel renkler (RAL), özel flanş ve mil opsiyonları, fren seçenekleri, çıkış mili için özel malzeme seçenekleri, ATEX konfigürasyonu ile redüktörünüzü sisteminizin ihtiyacına göre seçebilir, bu seçiminiz ile ilgili teknik data ve çizimlere ulaşabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

İ.MAK Redüktör, Uluslararası satış ve pazarlama direktörü. Tutkulu ve meraklı kimliği ile Salim Haffar, uluslararası özgeçmişi olan bir profesyoneldir. Fransız yönetici, Türk kalitesini ve vizyonunu dünyaya tanıtmak amacındadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com