Connect with us

KONTROLLER VE SENSÖRLER

Yeni termal kameralar Testo 865, Testo 868, Testo 871 ve Testo 872

Yayın Tarihi:

-

Yeni Termal Kameralar testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872: Her Ölçüm için İlk Tercih

Testo, Cazip fiyatı ve “Alman” Kalitesiyle Yeni Termal Kamera Modellerini Sunuyor.

 

Ölçüm teknolojisi uzmanı Testo, dört yeni model termal kamerayı pazara sundu. Rakipsiz fiyat-performans oranı ile testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872 modelleri cazip fiyatlarına rağmen net bir şekilde “Alman” kalitesini gösteriyor.

 

Yeni Testo inovasyonları pazara damgasını vuracak: Termal kameralar 320 x 240 piksele kadar dedektör çözünürlüğüne sahip. Standart olarak sunulan testo SuperResolution teknolojisi ile 640 x 480 piksele kadar çıkıyor. Yani hiçbir benzer termal kamerada olmayan görüntü kalitesi.

 

Testo 868 termal kamera, Boru Sistemleri için Uygulama

Akıllı ve Ağ Bağlantılı Çalış

Giriş modeli testo 865 dışındaki tüm termal kameralar testo Termografi Uygulamasına bağlanabilir. iOS ve Android için mevcut olan uygulama, kullanıcıların akıllı telefonunu ikinci bir ekrana ve termal kamera için uzaktan kumandaya dönüştürür, sahada kompakt raporlar oluşturmanızı, online olarak kaydetmenizi ve e-posta ile göndermenizi sağlar.

 

Ayrıca testo 871 ve testo 872 modelleri, testo 605i termohigrometre ve testo 770-3 pens ampermetre ile kablosuz bağlantı sağlayabiliyor. Böylece bir binadaki nemli noktaların yerini ya da çalışan bir şalt dolabında ne kadar yük olduğunu hızlı ve net bir şekilde belirleyebileceksiniz.

 

Objektif Karşılaştırılabilir Görüntüler 

Sıcaklık ölçeği ve termal görüntülerin renklendirmesi özel olarak uyarlanabilir. Bu durumda da, örneğin bir binanın ısı yalıtımı davranışı yanlış yorumlanabilir. Yeni geliştirilen testo Ölçek Yardım fonksiyonu, ölçüm yüzeyinin iç-dış sıcaklığını ve ikisi arasındaki farkı ölçeğe renk dağılımını otomatik olarak ayarlayarak bu problemi çözer. Bir binanın ısı yalıtımı davranışını objektif bir şekilde karşılaştırılabilir ve hatasız termal görüntüler alınmasına olanak sağlar.

 

Otomatik Emisivite Ayarı

Emisivite ve yansıyan sıcaklık ayarı, ikisi de hassas termal görüntüler için vazgeçilmez, şimdiye kadar zaman alıcı ve yansıyan sıcaklık açısından daha az doğruydu. testo ε-Yardım ile hepsi değişti. Bu fonksiyonu kullanmak için, ölçüm nesnesine özel bir çıkartma (ε-işaretleyici) eklenir. Entegre dijital kameralarıyla, testo 868, testo 871 ve testo 872 termal kameralar etiketi fark eder, emisivite ve yansıyan sıcaklığı otomatik olarak belirler ve her iki değeri de otomatik olarak ayarlar.

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com