Connect with us

Genel

Yenilikçi işletmeler için kolay teklif yönetim platformu: Üretimtek

Yayın Tarihi:

-

Teklif gönderme, toplama, kıyaslama ve raporlama operasyonunuz Üretim Teknolojileri Merkezi (Üretimtek) Teklif Yönetim Programı ile çok daha hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak dijital dünya işletmeler için pek çok yeni olanak sunuyor. Dijital dünyanın trendlerine ayak uyduran yenilikçi işletmeler için online teklif yönetim programıyla, işletmelere tedarik operasyonlarına ayırdıkları vakitten tasarruf etme ve işlerini büyütmeye odaklanma fırsatı sunuyor.

Online

Üretimtek; yer, zaman veya cihazdan bağımsız olarak, tekliflerinizi dilediğiniz yerden yönetmenize imkân tanıyan online bir platformdur.

Kolay kullanım

Üretimtek’in kullanıcı dostu arayüzü, basit ve erişilebilir bir kullanım imkânı sunar.

Zaman kazanın

Satınalma ve satış operasyonlarına daha az zaman ayırın, işinizi büyütmeye odaklanın.

Pek çok sektör, tek platform

Çimento ve beton endüstrisinden madenciliğe, otomotivden tekstil ve tarım endüstrilerine pek çok sektörde çözümlere ulaşmak mümkün.

Üretimtek, her ne üretirseniz üretin, ihtiyacınız olan tüm teknolojilere ulaşmanın en kolay yolunu sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm teknolojik ürünler için belirlediğiniz kriterlere göre resmi teklif toplayabilir ve bu teklifleri kıyaslayarak hızlıca sipariş verebilirsiniz. Bu sayede zaman kaybetmeden tüm markalara ulaşabilir, artan zamanınızı işinizi geliştirmeye ayırabilirsiniz.

2 yıllık araştırma ve geliştirme çalışmasının sonucu olarak Moneta Tanıtım güvencesiyle 2019 yılıyla birlikte faaliyete geçen platform için destek@uretimtek.com adresinden ayrıntılı bilgi edinelebilir, uretimtek.com adresi üzerinden hemen kayıt olabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com