Connect with us

Genel

YEPSAN Savunma ve Havacılık yeni fabrikasını IFS ERP uygulamaları ile kuruyor

Yayın Tarihi:

-

 

 

Dünyanın lider kurumsal yazılım firması olan IFS, Türkiye’nin önde gelen metal levha üreticisi olan Yepsan Savunma ve Havacılık’ın Ankara’daki yeni işletmesinde üretim, kalite yönetimi, dağıtım, İK ve finans gibi kritik iş süreçlerinde IFS ERP Uygulamalarını tercih ettiğini duyurdu.

 

a
Alüminyum, Titanyum, paslanmaz saç ve talaşlı imalat parçalarının önemli üreticisi olan YEPSAN Savunma ve Havacılık 2011 yılında kurulmuştur. YEPSAN Grup’un bir parçası olan firma, Türkiye Savunma Sanayiine 1995’ten beri hizmet sunmaktadır.

YEPSAN Savunma ve Havacılık’ın yeni işletmesinde IFS ERP Uygulamalarının tamamı devreye alınarak tam üretim sağlandığında yılda 30.000 ton/yıl hammadde işleme kapasitesi ile faaliyet gösterecektir. IFS ERP Uygulamaları izlenebilirlik, güvenilirlik ve verimlilik artışı gibi faydalar sağlayacaktır.

b

YEPSAN Savunma ve Havacılık’ın Yönetim Temsilcisi Neriman SARI,

YEPSAN Savunma ve Havacılık’ın Yönetim Temsilcisi Neriman SARI, ‘Bizim IFS ERP Uygulamalarını seçmemizin nedeni hem geniş kapsamlı fonksiyonalite de olması hem de dünya çapında Savunma ve Havacılık sektöründe destekleyici uzun bir sicile sahip olmasıydı. Yeni üretim yerimiz Yepsan Savunma üretim teknolojisinde güçlü bir konumu ifade etmektedir ve IFS’in bize üretim ve verim konusunda maksimum yardımı sağlayacağı konusunda ikna olduk.’ dedi.

IFS Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ergin ÖZTÜRK, ‘YEPSAN Savunma ve Havacılığı dünyaca ünlü savunma ve havacılık müşterileri listemize eklediğimiz için çok heyecanlıyız ve karşılıklı uzun yıllar yararlı ilişkiler kurmak için sabırsızlanıyoruz. Dünya çapında savunma ve havacılık sanayi bizim öncelikli pazar segmentlerimizden biridir ve bu konuda geniş kapsamlı iş çözümleri sunduğumuz için gururluyuz’ dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com