Connect with us

Etkinlikler

Yılmaz ailesi bahara merhaba dedi

Yayın Tarihi:

-

Yılmaz Redüktör ailesi baharın gelişini kutlamak için düzenlenen piknik ve çocuk şenliğinde bir araya geldi.

7 Mayıs Pazar günü Çerkezköy’de Yılmaz Redüktör’e ait alanda düzenlenen etkinlikte Yılmaz Redüktör ve ELK Motor çalışanları keyifli bir gün geçirdiler. Çocuklar için şişme oyun parklarının kurulduğu etkinlikte oynanan oyunlar hem çocukların hem de büyüklerin eğlenceli anlar geçirmesine sebep oldu. Yapılan yarışmalar ve dağıtılan ödüller de hem keyifli hem de eğlenceli bir ambiyans oluşmasına katkı sağladı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 
  • Yılmaz çalışanlarının çocukları yarışmalarda büyük başarı gösterdiler

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com