Connect with us

Güç Aktarım Teknolojileri

2023’e yeni ofis ve deposuyla giren MEG Endüstri, hizmetlerini daha da geliştiriyor

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sektöründe küresel ölçekte faaliyet gösteren markalarla yürüttüğü iş ortaklıklarıyla sektöre eksiksiz ekipman tedariki ve servis hizmeti sağlayan MEG Endüstri, 2023 yılına çözümlerini daha da hızlı hale getirecek yeni ofis ve deposuyla girdi.  

Redüktörler, genel maksat ve özel çözüm elektrik motorları, otomasyon ekipmanları; hız kontrol cihazları, servo motorlar, servo sürücüler, vibrasyon motorları, fren ve kavrama ekipmanlarını içeren eksiksiz çözüm yelpazesiyle sektörün tedarik merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren MEG Endüstri; Yılmaz Redüktör, ELK Motor, GAMAK Motor, Miksan Motor, Dereli Fren, EMF Fren gibi alanında lider markaları ve global anlamda tanınan çeşitli vibrasyon motoru markalarını tek bir kaynaktan pazara sunuyor. Kurucularının sektörde uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikiminden 2011 yılında doğan MEG Endüstri, dinamik bir çözüm merkezi yapısıyla birçok markayı stoktan teslim hizmet anlayışıyla sektörle buluşturuyor. Hem tedarik hem de servis hizmeti sunarken, mühendislik birikimi ve tecrübesiyle Türk sanayisine değer katan MEG Endüstri, bu yılın başında taşındığı yeni ofis ve deposuyla hizmetlerini daha da geliştirmeyi hedefliyor.

Elektrik motorundan redüktöre, sürücü sistemlerden frenlere kadar tek bir çatıdan komple çözümler sunan MEG Endüstri, otomasyon sistemleri başta olmak üzere sunduğu satış sonrası hizmetleriyle de devreye alma ve ayar yapılması gibi ihtiyaçları da karşılıyor. Redüktör kullanım ve montaj önerileri, elektrik motorları kullanım önerileri, tamir ve bakım işlemleri ile satış öncesi ve sonrası hizmet veren firma, iş ortaklarının ihtiyaçlarını tespit ediyor ve tüm süreçlerde destek oluyor.

Ağırlıklı olarak makine imalat sanayi, havalandırma, pompa, ambalaj ve gıda, geri dönüşüm, maden, çimento, demir-çelik, kağıt, otomotiv, tarım ve hayvancılık, şehircilik ve altyapı gibi sektörlere hizmet sunan MEG Endüstri, güç aktarım sektörünün büyüyen önemli markaları arasında yer alıyor. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com