Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Megadyne, yeni XMD Metal ve X-Ray Algılanabilir Zaman Kayışı serileriyle gıda güvenliğinin geleceğine vurgu yapıyor

Yayın Tarihi:

-

Gıda endüstrisinde hiçbir şey gıda güvenliğinden daha önemli değildir; kayış veya kama parçalarından kaynaklanan kontaminasyon, ürün saflığı ve marka güvenine yönelik en açık tehditlerden biridir. Aynı zamanda, iş başarısı elde etmek için gıda işleme hatlarının en yüksek verimlilikte çalışması gerekir. XMD Metal ve X-Ray algılanabilir zaman kayışları ve aksesuarları, kayış parçalanması ve parçacıklarından kaynaklanan kirlenmenin üstün performanstan ödün vermeden hızlı ve verimli bir şekilde tespit edilebilmesi için tasarlanmıştır. AMMEGA şirketler grubunun üyesi Megadyne, yeni zaman kayışlarını temel paketleme ekipmanı ihtiyaçlarının sergilendiği, dünya et endüstrisinin vitrini olarak kabul edilen IFFA’da tanıttı.

Nasıl çalışıyor?

Popüler Megalinear ve Megaflex ailelerinden açık uçlu, birleştirilmiş ve sonsuz kayışlar dahil olmak üzere Megadyne’nin XMD zaman kayışları ve aksesuarları, özel bir mavi poliüretan kullanılarak üretilmiştir. Daha fazla hijyen avantajı sağlamak amacıyla çoğu gıda ürünüyle karşıtlığı en iyi sağlayan mavi renk kullanılan kayışlarda, poliüretan bileşiği, metal ve x-ray dedektörleri tarafından algılanabilir. Bu da üretim tarafından kolayca görülemeyen parçaların gıda güvenliği sistemi tarafından tespit edileceği ve son kullanıcılara potansiyel kontaminasyon ve kayış parçalanmasına karşı uyarı ileteceği anlamına gelir. Algılama ve minimum boyut için kartları test edin. Bu algılamanın gerçekleştiğinden emin olmak ve şirketinizin standart verimlilik düzeyinde çalışması için Megadyne, XMD kayışlarıyla birlikte gelen test kartlarını geliştirdi. Test kartlarının yardımıyla ve XMD serisinin tüm kayış ve aksesuarlarındaki özel bileşimin varlığı sayesinde gıda şirketleri, iş ortaklığı yaparken kayış sorunlarından kaynaklanan ürün kontaminasyonuna karşı mücadele etmek için yüksek performanslı kayış çözümlerinde küresel gıda güvenliği standardının belirleyiciliği ile ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını rahatça ifade edebiliyor.

Yeni çözümlerle ilgili açıklama yapan firmanın Global Gıda Endüstrisi Segmenti Yöneticisi Giuseppe Allais, “Metal ve X-Ray tarafından algılanabilir kayışlar ve son kullanıcıların algılama sistemlerinde ince ayar yapmalarını sağlayan test kartı kiti ile Megadyne XMD Serisi, ürün kontaminasyonunu ve markaya pahalıya mal olan geri çağırmaları önlemeye yardımcı olur. Bu şekilde, kayışlar tüketiciyi ve sektörü aynı anda korur” diyor.

Daha fazla bilgi için lütfen Megadyne Ekibi ile iletişime geçin: info@megadynegroup.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com