Connect with us

Elektrik Motorları

24 ve 48 Volt için: KOLLMORGEN AKM Servo motor serisini genişletiyor

Yayın Tarihi:

-

Makina modüllerine bir çözüm olarak ve güçlendirme amaçlı düşük gerilimli tahrikler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKM31S Servo motor

 

AKM31S ile bir ambalajlama makinasının etiketleme biriminde tahrik çözümü

Ratingen, Nisan 2017 –  Enerji verimliliği, kullanım ömrü, performans yoğunluğu, aşırı yüklenebilirlik: Sürekli uyarımlı servo tahriklerin bu dört avantajını KOLLMORGEN düşük gerilim dünyasına taşıyor. 48 voltluk tasarımıyla yeni AKM DC Servo Motor, Düşük Voltaj aslında özel bir kullanım alanı için müşteriye özel bir çözüm olarak düşünüldü. Bu esnada düşük gerilim motor çok hızlı şekilde öyle sağlam şekilde çalışmayı sürdürdü ki, servo tahrik teknolojisi ve motion control uzmanı gelecekte AKM serisinin standart olarak genişletilmesinde bunu serinin bir ürünü olarak sunacaktı. 48 voltluk senkron servo motorların kullanım olanakları oldukça çeşitlidir. Aynı durum yeni olan 24 voltluk iki güç besleme seçeneği için de geçerlidir.

Gövde büyüklüğü 3´de 48 voltluk gerilimiyle AKM servo motorlar 6A akımda 300 Watt´a kadar güç sağlıyorlar – bu da örneğin ambalaj makinalarındaki kusursuz tahrik görevleri ya da otonom taşıma sistemlerinde dinamik bir sürüş işlemi için yeterli. Akslar kısa süreli olarak 15 A değerine kadar uç akım iletebildiğinden, sürüş esnasında hakim olan başlangıç torkları bu şekilde çok iyi kontrol edilebilir, bu da tahrik teknolojisinin daimi olarak aşırı boyutlandırılmasının önüne geçer. 4,1 Nm değerinde bir uç torkla birlikte çalışmaz durumdaki tork 1,25 Nm´dir. KOLLMORGEN AKM düşük gerilim motorlarının diğer çeşitleri iki adet daha düşük performanslı 48V motorlar ve iki adet 24 Volt´a uyumlu sarımlı tahrikdir.

Düşük gerilimli servo aks kompakt yapısı nedeniyle mevcut makinaya çok kolay bir şekilde takılabilir ve dahili şlemcisi ile makina modüllerinde yerden tasarruf sağlayan kuruluma izin verir – örneğin etiketleme birimi şeklinde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKM Düşük voltajlı servo motor

Otonom bir taşıma sisteminde düşük gerilimli tahrik Düşük gerilim servo aksları ile donatılan otonom taşıma sistemleri yüksek kusursuzluk ve dinamik sürüş işlemi ile dikkat çekiyor.

 

 

– AKM Düşük voltajlı servo motor

AKM Motor serisi her türlü kullanım için maksimum esnekliği sunuyor

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com