Connect with us

Genel

3m’in inovatif ürün ve çözümleri MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı’nda sektörle buluştu

Yayın Tarihi:

-

 

Endüstriyel yüzey işlemelerine yönelik ürünler sunan 3M Aşındırıcı Sistemler Bölümü, farklı ölçeklerdeki sanayi tesislerinin tüm aşındırıcı ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler sunuyor. 14-19 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen MAKTEK Avrasya 2014’te, 3M’in inovatif ürün ve çözümleri, distribütörü Form Makine’nin standında katılımcılarla buluştu.

 

httpslh5.googleusercontent (7)_800x506

Endüstriyel yüzey işlemelerine yönelik ürünler sunan 3M Aşındırıcı Sistemler Bölümü, farklı ölçeklerdeki sanayi tesislerinin tüm aşındırıcı ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler sunuyor.  14-19 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen MAKTEK Avrasya 2014’te, 3M’in inovatif ürün ve çözümleri, distribütörü Form Makine’nin standında katılımcılarla buluştu.

Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı, 14-19 Ekim 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Bu yıl ikinci kez düzenlenen ve toplam 122 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı’nda takım tezgahları, metal-sac işleme makineleri, tutucular-kesici takımlar, kalite kontrol-ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren, 1.378 firma ve firma temsilciliği ile 3.000’e yakın marka yer aldı.

3M’in sektöre sunduğu inovatif ürün ve çözümler, MAKTEK Avrasya 2014’te, 3M distribütörü Form Makine’nin standında katılımcılara ulaştı. Endüstriyel yüzey işlemelerine yönelik ürünler sunan 3M Aşındırıcı Sistemler Bölümü, farklı ölçeklerdeki sanayi tesislerinin, faaliyet alanları ne olursa olsun tüm aşındırıcı ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler sağlıyor. 3M’in en son geliştirdiği seramik minerali olan  Cubitron™ II, dünyanın en önde gelen hassas aşındırma teknolojisine sahip olan Winterthur ürünlerinde de kullanılıyor. Cubitron™ II teknolojisiyle üretilmiş taşlama taşları üçgen şekillendirilmiş minerallerden oluşuyor. Cubitron™ II taşlama taşlarındaki üçgen şekillendirilmiş mineral sürekli olarak kırılarak keskin uçlar ve kenarlar oluşturuyor. Bu sayede daha temiz ve hızlı kesiyor, ısınma yapmıyor ve çok daha uzun süre dayanıyor. 3M, Winterthur ürünleriyle müşterilerinin hassas aşındırıcı ihtiyaçlarını karşılarken, üstün fiyat-kalite performansı ve verimliliğiyle sektöre farklı bir soluk getiriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com