Connect with us

Elektrik Motorları

Volvo kompaktlar yola çıkıyor

Yayın Tarihi:

-

Volvo’nun kompakt makineleri “Küçük Makineler Büyük İşler” konsepti ile Eylül ayında Türkiye’nin 6 ilinde düzenlenecek saha etkinlikleri ile makine sahipleri ve operatörlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 
Ekran Görüntüsü (26)

Volvo’nun kompakt makineleri “Küçük Makineler Büyük İşler” konsepti ile Eylül ayında Türkiye’nin 6 ilinde düzenlenecek saha etkinlikleri ile makine sahipleri ve operatörlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Farklı işlere uygun ürün gamı ile maliyetleri azaltıp, sektördeki iş ortaklarının kârlılığını artıran Volvo, daha fazla değil, daha verimli çalışmayı sağlayacak ürünler ve hizmetler geliştiriyor. Gücü, verimliliği, çevikliği ve yüksek performansı bir arada sunan Volvo’nun kompakt ürün yelpazesi bu anlayışı çalışma alanlarına yansıtıyor.

Üst düzey verim, rahatlık ve güvenlik sağlayan Volvo Kompakt Ekskavatörleri şimdi performanslarını konuşturmak için sahaya iniyor. “Küçük Makinalar Büyük İşler” konsepti ile 6 ilde düzenlenecek saha etkinliklerinde güç gösterisi yapmaya hazırlanan kompakt makineler, zorlu çalışma alanlarında Volvo profesyonelliğini ECR38, EC55 ve ECR88 modelleri ile kanıtlayacak.

Ankara (8-9 Eylül), Adana (11 Eylül), Antalya (13 Eylül), İzmir (15 Eylül) Bursa (16 Eylül) ve İstanbul’da (17-18 Eylül) düzenlenecek olan “Küçük Makineler Büyük İşler” etkinliklerinde kompakt makinelerin teknik özellikleri hakkında Volvo’nun uzman ekibinden bilgi almak ve kompakt makinelerin çalışırken sergiledikleri üstün performansı yakından görmek mümkün olacak. Ancak “Küçük Makineler Büyük İşler” yalnız makinelerin tanıtılacağı bir organizasyon olmaktan öteye geçecek, çeşitli aktiviteler ve ikramlar eşliğinde konukların keyifli vakit geçirip sürpriz hediyelerle alandan ayrıldığı bir etkinliğe dönüşecek.

Volvo kompaktlar üstünlüklerini konuşturacak

Her yönü ile sağlam Volvo Kompakt Ekskavatörler, Volvo motora sahip. Her Volvo Kompakt Ekskavatörünün kalbinde uzun ömürlü bir alt gövde ve büyük makine tasarım konseptlerini kullanan bir çerçeve mevcut. Dar alanlarda, güçlendirilmiş ve manevra kabiliyeti yüksek offset boom yapısı ile kolay ve hızlı çalışma imkanı sunar.

Güvenlik bilinci açısından uzun süredir lider olarak tanınan ve bilinen Volvo’nun Kompakt Ekskavatörleri de bu kapsam dahilinde yer alır. Böylece, operatör ve civarında bulunan kimseler için tam koruma sağlar.

Güç, dayanıklılık ve verimliliği sahaya yansıtmak için üretilen Volvo Kompakt Ekskavatörleri bir diğer önemli özelliği ise servis ihtiyacını en aza indirmeleri. Tüm servis kompartımanlarına kolay ulaşılabilir şekilde tasarlanan kompakt makineler uzun servis aralıkları ile uzun soluklu kullanım ömrü sunar.

Öte yandan son derece konforlu olan operatör kumanda kabini ile kullanıcısını karşılayan Volvo Kompakt Ekskavatörleri, kolay kullanılabilen kumanda paneli ile operatörün hâkimiyetine izin verir.

Volvo Kompakt Ekskavatörleri, hareketlerin tamamen bağımsız olması ve kontrol edilebilirlik seviyesi açısından piyasadaki en iyi yüke duyarlı hidrolik devreleri içerir. Yüksek koparma kuvveti ve olağanüstü kazı performansı sunar.

Güçlü hidrolik devreleri ile tam ölçekli bir ekskavatörün gücünü taşıyan Volvo Kompakt Ekskavatörleri verimlilikleri ile de makine sahiplerine kazandırır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com