Connect with us

Redüktörler

Ağır çalışma koşulları için: Endüstriyel tip tahrik çözümleri

Yayın Tarihi:

-

 

NORD DRIVESYSTEMS 50 yılı aşkın süredir, tüm endüstriyel sektörlere hizmet veren, tek elden geniş bir ürün yelpazesi (elektrik motorları, ağır hizmet tipi redüktörler, motorlu redüktörler ve frekans invertörleri) sunan, redüktör sektörünün önemli uluslararası firmalarından bir tanesidir.

Bu noktada, NORD Türkiye olarak 2015 yılından itibaren önemli bir ivme yakalamak suretiyle imza attığımız, Türkiye, Avrupa ve Afrika’daki birçok yeni entegre çimento fabrikası, öğütme tesisi ve maden tesislerinin konveyör, elevatör vb. farklı tahrik gruplarında, bilhassa Endüstriyel Tip (Maxxdrive) redüktörlerimiz olmak üzere, değişik ürün gruplarımızın kullanılmasından duyduğumuz heyecan ve mutluluğu da paylaşmak isteriz.

Endüstriyel Tip Redüktör Üniteleri

NORD DRIVESYSTEMS MaxxDrive (Endüstriyel Tip Redüktörleri) 15.000 Nm ile 282.000 Nm arasında tork değerlerini sağlayan 11 adet monoblok (UNICASE) gövdeye sahiptir. Her bir redüktör büyüklüğü için tek bir standart gövde mevcuttur ve bu gövde tüm tahvil oranlarını kapsamaktadır. Modüler konsept sayesinde, tahrik çözümü için gerekli olan redüktörün özellikleri, kolayca ve hızlı bir şekilde konfigüre edilebilir. Pazardan gelen istek doğrultusunda NORD, komple tahrik sistemlerini (Şase üzerinde motor, hidrolik kaplin, tambur/disk fren, redüktör, yardımcı tahrik gibi) hazır montajlı şekilde müşterilerine sunmaktadır. En büyük gövdeli endüstriyel redüktör bile NORD’un monoblok (UNICASE) konsepti dahilinde imal edilmekte; tüm rulman yatakları ve sızdırmazlık yüzeyleri tek kademeli, yüksek teknolijiye sahip CNC tezgâhlarda işlenmektedirler. Bu bağlamda, çok yüksek torklarda bile yüksek güvenilirlik, sızdırmazlık, yüksek aksiyel ve radyal yük dayanımına sahip rulman kullanılabilme, sessiz çalışma, düşük bakım maliyeti ve fevkalade uzun hizmet ömrüne sahip olma gibi önemli avantajlar NORD DRIVESYSTEMS Endüstriyel Redüktörlerince sağlanmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com