Connect with us

Redüktörler

AKSA Redüktör ile uygun fiyat, yüksek kalite

Published

on

Tüm Türkiye’ye hızlı teslimat yapabildiği yüksek stok gücü ve kaliteyi uygun fiyata sunan yapısı ile ön plana çıkan AKSA Redüktör, rulman, hırdavat ve redüktör konusunda her türlü ihtiyaçlara çözüm sunuyor.

Sektöre 1994 yılında KAYALAR Rulman olarak giren ve 2004 yılında daha da kurumsallaşarak AKSA RULMAN olarak isim değiştiren firma, kendi alanında hızlı bir şekilde büyüyerek güç aktarım sektöründe bir ihtiyaç olarak gördüğü AKSA REDÜKTÖR firmasını kurdu. İki kardeş firmayla hem rulman hem de redüktör piyasasında faaliyetlerini sürdüren AKSA, her geçen gün daha da geliştirdiği ürün yelpazesi ile birçok sektörün ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Redüktör çeşitlerini kendi ithalatı Çin menşeli AKR markası ile pazara sunan Aksa Redüktör; rulman, linear rulman, kızaklı vidalı milli sistemler, her türlü güç aktarma organları, motor redüktör, planet redüktör, yan flanş, tork kolu, el aletleri gibi bir işletme için gerekli olan tüm ürünleri tedarik edebiliyor.

Ürün yelpazesinde SKF, HIWIN, ELK Motor, GAMAK, ORS, FAG, AKR, Volt Elektrik Motorları, INA ve JCR gibi alanında lider markaların da yer aldığı Aksa Redüktör; endüstrinin havalandırma ürünleri, bağlantı elemanları, el aletleri, endüstriyel yağ ve boya, kauçuk plastik ve bakalit ürünler, kesici takımlar, sızdırmazlık elemanları, hidrolik pnömatik ürünler, sanayi tekerlekleri gibi ihtiyaçlarına uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile cevap veriyor.

Müşteri talep ve beklentilerini takip ederek; ihtiyaçları analiz eden, firma içindeki süreçleri müşterinin temsilcisi olarak yöneten, diğer bölümlerle etkin koordinasyonu sağlayarak çözümler üreten Aksa Redüktör, müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak kabul ederek, yurt içi ve yurt dışı müşteri ihtiyaçlarına eksiksiz çözüm sunmayı hedefliyor. Yeni pazarlarda yeni müşteriler bulmak için de çalışmalar yürüten firma, değişen pazar dinamiklerini takip ederek ürün geliştirme projelerinin parçası oluyor ve gelişeme destek oluyor.

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Redüktörler

Yılların eskitemediği Dişsan kalitesiyle 30 yıldır durmayan redüktör!

Published

on

By

Redüktör ve kaplin üretimindeki kalitesiyle pek çok endüstrinin yanı sıra, ağır sanayiye sunduğu çözümlerle zorlu uygulamaların kahramanı olan Dişsan Redüktör, sahada yılların eskitemediği ürünleriyle anılıyor. Demir-çelik sektöründe çalışan ve bugüne kadar herhangi bir tadilat işlemi görmeyen Dişsan Redüktör, tam 30 yıldır çalışıyor. Yarım asrı aşan üretim ve mühendislik birikimi, esnek proje ve imalat yapısı ile pek çok uygulama alanı için en verimli çözümleri tasarlayan ve üreten Dişsan Redüktör, kalitesiyle ağır sanayi sektörlerinin ve zorlu uygulamaların aranan markası olarak öne çıkıyor. Sahada arızalanmayan ürünleriyle anılan Dişsan’ın görselde yer alan redüktörü, montajının yapıldığı 1993 yılından bu yana ilk günkü performansıyla çalışıyor.

Dişsan Redüktör’ün demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren bir müşterisi için 30 yıl önce montajını yaptığı redüktör, yıllık periyodik bakımları dışında herhangi bir tadilat işlemi görmeden çalışmayı sürdürüyor. Dişsan Redüktör mühendisliği ve kalitesinin yanında, kullanıcının zamanında ve eksiksiz yaptığı bakımla ilk günkü performansını aratmayan ürün, yarı mamul hazırlama biriminde konveyör redüktörü olarak günlük ortalama 20 saat çalışmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili konuşan Dişsan Redüktör Satış Müdürü Servet Reyhanoğlu, “Dişsan Redüktör kurulduğu ilk günkü vizyonuyla ürün üretmeye devam etmektedir. 53 yılı geride bırakan bir işletme olarak sahada henüz ulaşamadığımız nice bu tarz hikayelerin olduğunu biliyoruz. Dişsan’ı bir dünya markası yapan bu anlayışı, bizden sonraki nesillere de aktararak yolumuza devam edeceğiz” diyor.

Continue Reading

Redüktörler

Ağır sanayide kalitesini kanıtlamış MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler, sektöre hizmet etmeye devam ediyor

Published

on

By

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş. sektörde 40 yılı aşkın tecrübesi ile ağır sanayi sektöründe güç aktarım sistemleri alanında hizmet veriyor. Motox / Motox-N Serisi redüktörlerde Türkiye yetkili bayisi ve çözüm merkezi pozisyonu ile hizmet alanını genişleterek devam eden Fazıl Rulmancılık; en zor çalışma şartlarında, kusursuz performans aranan noktalar için tasarlanmış Motox, Motox-N Serisi redüktörlerde orijinal yeni ürün, orijinal yedek parça temini ile birlikte bakım ve servis taleplerine de cevap veriyor.

MOTOX – MOTOX-N Serisi motorlu redüktörlerin üretim programını 2021 yılının mart ayı itibarıyla devralan STEINLEN ELEKTOMASCHIENBAU GBMH, ürün gamında bir değişiklik yapmadan üretimi sürdürüyor. MOTOX dişli motorlar, birçok olası kullanıma bağlı ortaya çıkan gereksinimleri karşılayabilecek kombinasyon ve çözümler içerir.

MOTOX portföyü, 0,09 ila 200kW güç aralığında dişli motorlar sunar. Tüm çalışma koşulları dikkate alındığında, enerji tasarrufu ve buna bağlı olarak CO2 emisyonlarının azaltılmasına ilişkin AB Yönetmeliği’nin spesifikasyonlarına sürekli olarak uyulur.

Bir MOTOX dişli motor satın alındığında; IEC 60034 uyarınca minimum verimliliklere dayalı ve 640/2009 sayılı AB düzenlemesine uygun olarak, her zaman premium verimlilikte (IE3) enerji tasarruflu bir motor kullanılacağı anlamına gelir. Buna ek olarak tüm 2 kademeli redüktörlü motorlar %96’nın üzerinde bir verimle karakterize edilerek; enerji tasarrufu ve sonuçta işletme maliyetlerini azaltmaya odaklanır. Tüm Motox- Motox-N Serisi redüktörler yüksek dikey yükleri karşılayabilmek için bir üst gövdeye çıkmadan aynı gövdede daha büyük mil çapları ile temin edilebilir.

Bu sayede daha uzun servis ömrü hizmete devam edebilir. Bu seçeneği en geniş alanda MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler sunabilir.

https://www.fazilrulman.com.tr/

Continue Reading

Trendler

Güç Aktarım Sistemleri - Redüktörler, Rulmanlar, Motorlar, Sürücüler sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et