Connect with us

Redüktörler

AKSA Redüktör ile uygun fiyat, yüksek kalite

Yayın Tarihi:

-

Tüm Türkiye’ye hızlı teslimat yapabildiği yüksek stok gücü ve kaliteyi uygun fiyata sunan yapısı ile ön plana çıkan AKSA Redüktör, rulman, hırdavat ve redüktör konusunda her türlü ihtiyaçlara çözüm sunuyor.

Sektöre 1994 yılında KAYALAR Rulman olarak giren ve 2004 yılında daha da kurumsallaşarak AKSA RULMAN olarak isim değiştiren firma, kendi alanında hızlı bir şekilde büyüyerek güç aktarım sektöründe bir ihtiyaç olarak gördüğü AKSA REDÜKTÖR firmasını kurdu. İki kardeş firmayla hem rulman hem de redüktör piyasasında faaliyetlerini sürdüren AKSA, her geçen gün daha da geliştirdiği ürün yelpazesi ile birçok sektörün ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Redüktör çeşitlerini kendi ithalatı Çin menşeli AKR markası ile pazara sunan Aksa Redüktör; rulman, linear rulman, kızaklı vidalı milli sistemler, her türlü güç aktarma organları, motor redüktör, planet redüktör, yan flanş, tork kolu, el aletleri gibi bir işletme için gerekli olan tüm ürünleri tedarik edebiliyor.

Ürün yelpazesinde SKF

buy-levitra-usa.com

, HIWIN, ELK Motor, GAMAK, ORS, FAG, AKR, Volt Elektrik Motorları, INA ve JCR gibi alanında lider markaların da yer aldığı Aksa Redüktör; endüstrinin havalandırma ürünleri, bağlantı elemanları, el aletleri, endüstriyel yağ ve boya, kauçuk plastik ve bakalit ürünler, kesici takımlar, sızdırmazlık elemanları, hidrolik pnömatik ürünler, sanayi tekerlekleri gibi ihtiyaçlarına uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile cevap veriyor.

Müşteri talep ve beklentilerini takip ederek; ihtiyaçları analiz eden, firma içindeki süreçleri müşterinin temsilcisi olarak yöneten, diğer bölümlerle etkin koordinasyonu sağlayarak çözümler üreten Aksa Redüktör, müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak kabul ederek, yurt içi ve yurt dışı müşteri ihtiyaçlarına eksiksiz çözüm sunmayı hedefliyor. Yeni pazarlarda yeni müşteriler bulmak için de çalışmalar yürüten firma, değişen pazar dinamiklerini takip ederek ürün geliştirme projelerinin parçası oluyor ve gelişeme destek oluyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com