Connect with us

Vibrasyon Motorları

Türkiye’nin global vibrasyon motor üreticisi KEM-P

Yayın Tarihi:

-

KEM-P Vibrasyon Motorları; 30 yılı aşkın tecrübesi, yetenekli kadrosu ve rekabet gücüyle Türkiye’nin global vibrasyon motor üreticisi olmanın haklı gururunu yaşıyor.

1990 yılında Fahrettin Karaca tarafından endüstride kullanılan özel makinelerin üreticisi olarak kurulan KEM-P Vibrasyon Motorları, 2000 yılından itibaren elektrikli & havalı vibrasyon motorları ile ekipmanlarının üretimini sağlayarak geniş bir müşteri portföyü oluşturdu. 2021 yılında köklü yeniliklere imza atan firmanın Onursal Başkanı Fahrettin Karaca, hisselerini oğullarına ve Genel Müdür Varol Yaman’a devretti. Gerçekleştirdiği yatırımlarla üretim kapasitesini yükselten KEM-P Vibrasyon Motorları, günümüzde birinci sınıf ürün ve çözümleriyle Türkiye’nin en büyük ve en yüksek kaliteli vibrasyon motor üreticisi konumunda.

Firma, üretim faaliyetlerini İzmir Çiğli AOSB’de yer alan 10.000 metrekarelik tesisinde; alüminyum enjeksiyon, kalıphane, salınım elemanı üretim hatları ve son teknoloji CNC tezgahlarıyla sürdürüyor. Motor sarımlarını el değmeden otomatik sarım hatlarında yapan KEM-P, birinci sınıf ürün ve çözümleriyle birçok sektöre güç katıyor. 100’den fazla çalışanıyla KEM-P Elektrik Motorları’nın küresel pazarda yarattığı güçlü konumunun temelinde; dinamik iş gücü, yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı hizmet ve kalite anlayışı yer alıyor. KEM-P Vibrasyon Motorları; sahip olduğu köklü sanayi kültürü, uzman insan kaynağı, kurumsal yönetim tecrübesi

, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak üretmeye devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com