Connect with us

Redüktörler

MIR DRIVE SYSTEM ile güç kontrolünde yeni nesil ürünler

Published

on

Sektörde 40 yıla dayanan tecrübesi ile birçok ilke imza atan Hanifi Özdemir tarafından daha kaliteli, daha sessiz, daha uzun ömürlü redüktör ve elektrik motoru üretmek amacıyla 2021 yılında İzmir Kemalpaşa’da kurulan MIR DRIVE SYSTEM, güç kontrolünde yeni nesil ürünleri pazarla buluşturuyor.

5 bin metrekare alan üzerine kurulu modern fabrikasında helisel dişlili redüktörler, sonsuz vidalı redüktörler ve limit siviçli sera havalandırma redüktörlerini son teknoloji CNC tezgahlarda kaliteli, güvenilir, sessiz ve titreşimsiz olarak üreten MIR DRIVE SYSTEM, Türkiye’de ithal edilen ürünlerin bir nebze de olsa önüne geçerek, kaliteli ürünü uygun fiyata müşterilerine ulaştırıyor. Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin sıfır hata, en uygun fiyat ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlaması için gerekli tüm tedbirleri alarak üreten MIR DRIVE SYSTEM, üretim hattına 2021 yılı içerisinde dahil ettiği makinelerin de fabrika bünyesine girmesiyle birlikte, günlük 1000 adet üretime ulaşmayı hedefliyor. Bölgesel bayilik anlaşmaları yapmaya başlayan firma, Türkiye genelinde; İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Denizli, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya, Trabzon, Urfa ve Diyarbakır illerinde bayilik anlaşmalarını tamamladı. 

%70 ihracat hedefi

Yurt dışında hem OEM hem de distribütörlük anlaşmaları ile satış yapan MIR DRIVE SYSTEM, ürettiği ürünlerin yüzde 30’unu ihraç ediyor. 3 yıl içerisinde yüzde 30 olan ihracat payını yüzde 70’e çıkarmayı hedefleyen firma, artan ihracat oranı ile birlikte Avrupa, Amerika ve Orta Asya’da depolar açmayı ve 3 ayrı lokasyonda şubeleşmeyi hedefliyor.

MIR DRIVE SYSTEM ürünleri

• Helisel Dişli Monoblok Redüktörler (M Serisi)

• Sonsuz Vidalı Redüktörler (F Serisi)

• Helisel Sonsuz Vidalı Sera Redüktörleri (YSR Serisi)

• Manyetik Frenler (MF Serisi)

• Elektrik Motorları (PM Serisi)

buy cheap kamagra oral jelly

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Redüktörler

Yılların eskitemediği Dişsan kalitesiyle 30 yıldır durmayan redüktör!

Published

on

By

Redüktör ve kaplin üretimindeki kalitesiyle pek çok endüstrinin yanı sıra, ağır sanayiye sunduğu çözümlerle zorlu uygulamaların kahramanı olan Dişsan Redüktör, sahada yılların eskitemediği ürünleriyle anılıyor. Demir-çelik sektöründe çalışan ve bugüne kadar herhangi bir tadilat işlemi görmeyen Dişsan Redüktör, tam 30 yıldır çalışıyor. Yarım asrı aşan üretim ve mühendislik birikimi, esnek proje ve imalat yapısı ile pek çok uygulama alanı için en verimli çözümleri tasarlayan ve üreten Dişsan Redüktör, kalitesiyle ağır sanayi sektörlerinin ve zorlu uygulamaların aranan markası olarak öne çıkıyor. Sahada arızalanmayan ürünleriyle anılan Dişsan’ın görselde yer alan redüktörü, montajının yapıldığı 1993 yılından bu yana ilk günkü performansıyla çalışıyor.

Dişsan Redüktör’ün demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren bir müşterisi için 30 yıl önce montajını yaptığı redüktör, yıllık periyodik bakımları dışında herhangi bir tadilat işlemi görmeden çalışmayı sürdürüyor. Dişsan Redüktör mühendisliği ve kalitesinin yanında, kullanıcının zamanında ve eksiksiz yaptığı bakımla ilk günkü performansını aratmayan ürün, yarı mamul hazırlama biriminde konveyör redüktörü olarak günlük ortalama 20 saat çalışmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili konuşan Dişsan Redüktör Satış Müdürü Servet Reyhanoğlu, “Dişsan Redüktör kurulduğu ilk günkü vizyonuyla ürün üretmeye devam etmektedir. 53 yılı geride bırakan bir işletme olarak sahada henüz ulaşamadığımız nice bu tarz hikayelerin olduğunu biliyoruz. Dişsan’ı bir dünya markası yapan bu anlayışı, bizden sonraki nesillere de aktararak yolumuza devam edeceğiz” diyor.

Continue Reading

Redüktörler

Ağır sanayide kalitesini kanıtlamış MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler, sektöre hizmet etmeye devam ediyor

Published

on

By

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş. sektörde 40 yılı aşkın tecrübesi ile ağır sanayi sektöründe güç aktarım sistemleri alanında hizmet veriyor. Motox / Motox-N Serisi redüktörlerde Türkiye yetkili bayisi ve çözüm merkezi pozisyonu ile hizmet alanını genişleterek devam eden Fazıl Rulmancılık; en zor çalışma şartlarında, kusursuz performans aranan noktalar için tasarlanmış Motox, Motox-N Serisi redüktörlerde orijinal yeni ürün, orijinal yedek parça temini ile birlikte bakım ve servis taleplerine de cevap veriyor.

MOTOX – MOTOX-N Serisi motorlu redüktörlerin üretim programını 2021 yılının mart ayı itibarıyla devralan STEINLEN ELEKTOMASCHIENBAU GBMH, ürün gamında bir değişiklik yapmadan üretimi sürdürüyor. MOTOX dişli motorlar, birçok olası kullanıma bağlı ortaya çıkan gereksinimleri karşılayabilecek kombinasyon ve çözümler içerir.

MOTOX portföyü, 0,09 ila 200kW güç aralığında dişli motorlar sunar. Tüm çalışma koşulları dikkate alındığında, enerji tasarrufu ve buna bağlı olarak CO2 emisyonlarının azaltılmasına ilişkin AB Yönetmeliği’nin spesifikasyonlarına sürekli olarak uyulur.

Bir MOTOX dişli motor satın alındığında; IEC 60034 uyarınca minimum verimliliklere dayalı ve 640/2009 sayılı AB düzenlemesine uygun olarak, her zaman premium verimlilikte (IE3) enerji tasarruflu bir motor kullanılacağı anlamına gelir. Buna ek olarak tüm 2 kademeli redüktörlü motorlar %96’nın üzerinde bir verimle karakterize edilerek; enerji tasarrufu ve sonuçta işletme maliyetlerini azaltmaya odaklanır. Tüm Motox- Motox-N Serisi redüktörler yüksek dikey yükleri karşılayabilmek için bir üst gövdeye çıkmadan aynı gövdede daha büyük mil çapları ile temin edilebilir.

Bu sayede daha uzun servis ömrü hizmete devam edebilir. Bu seçeneği en geniş alanda MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler sunabilir.

https://www.fazilrulman.com.tr/

Continue Reading

Trendler

Güç Aktarım Sistemleri - Redüktörler, Rulmanlar, Motorlar, Sürücüler sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et