Connect with us

Redüktörler

MIR DRIVE SYSTEM ile güç kontrolünde yeni nesil ürünler

Yayın Tarihi:

-

Sektörde 40 yıla dayanan tecrübesi ile birçok ilke imza atan Hanifi Özdemir tarafından daha kaliteli, daha sessiz, daha uzun ömürlü redüktör ve elektrik motoru üretmek amacıyla 2021 yılında İzmir Kemalpaşa’da kurulan MIR DRIVE SYSTEM, güç kontrolünde yeni nesil ürünleri pazarla buluşturuyor.

5 bin metrekare alan üzerine kurulu modern fabrikasında helisel dişlili redüktörler, sonsuz vidalı redüktörler ve limit siviçli sera havalandırma redüktörlerini son teknoloji CNC tezgahlarda kaliteli, güvenilir, sessiz ve titreşimsiz olarak üreten MIR DRIVE SYSTEM, Türkiye’de ithal edilen ürünlerin bir nebze de olsa önüne geçerek, kaliteli ürünü uygun fiyata müşterilerine ulaştırıyor. Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin sıfır hata, en uygun fiyat ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlaması için gerekli tüm tedbirleri alarak üreten MIR DRIVE SYSTEM, üretim hattına 2021 yılı içerisinde dahil ettiği makinelerin de fabrika bünyesine girmesiyle birlikte, günlük 1000 adet üretime ulaşmayı hedefliyor. Bölgesel bayilik anlaşmaları yapmaya başlayan firma, Türkiye genelinde; İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Denizli, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya, Trabzon, Urfa ve Diyarbakır illerinde bayilik anlaşmalarını tamamladı. 

%70 ihracat hedefi

Yurt dışında hem OEM hem de distribütörlük anlaşmaları ile satış yapan MIR DRIVE SYSTEM, ürettiği ürünlerin yüzde 30’unu ihraç ediyor. 3 yıl içerisinde yüzde 30 olan ihracat payını yüzde 70’e çıkarmayı hedefleyen firma, artan ihracat oranı ile birlikte Avrupa, Amerika ve Orta Asya’da depolar açmayı ve 3 ayrı lokasyonda şubeleşmeyi hedefliyor.

MIR DRIVE SYSTEM ürünleri

• Helisel Dişli Monoblok Redüktörler (M Serisi)

• Sonsuz Vidalı Redüktörler (F Serisi)

• Helisel Sonsuz Vidalı Sera Redüktörleri (YSR Serisi)

• Manyetik Frenler (MF Serisi)

Advertisement

• Elektrik Motorları (PM Serisi)

buy cheap kamagra oral jelly

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com