Connect with us

Motorlar

Dünya devi markaların ürünleri, Ensatek’in hizmetleriyle güçleniyor

Yayın Tarihi:

-

Minyatür DC motor konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Maxon Motor’un Türkiye’deki tek temsilcisi olan Ensatek, tamamlayıcı ürünlerde farklı Avrupa firmaları ile de iş birliği yürüterek, bu ürünleri Türkiye pazarına satış sonrası hizmetleriyle sunuyor.

Minyatür motor ve güç aktarım sektöründe dünya devi Maxon markası ile minyatür geri besleme ünitelerinde Alman mühendisliği sunan PWB markasını Türkiye pazarına sunan Ensatek, satış ve teknik destek konusunda müşterilerine hizmet veriyor. 50 yılı aşkın bir süredir minyatür DC ve BLDC motor alanında ilklere imza atan İsviçre firması Maxon Motor ile iş birliği içerisinde olan Ensatek Mühendislik

, konusunda uzman ekibi ile 7 yıldır faaliyetlerini sürdürüyor.

Türkiye’deki tek temsilcisi Ensatek Mühendislik olan Maxon Motor; 70V’a kadar 4 mm’den 90 mm çapa kadar fırçalı ve fırçasız DC motor ile motorun bileşenleri olan redüktör, enkoder, vidalı mil ve motor sürücüleri imal ediyor. Firma, motor ve bileşenlerini müşteri ihtiyacına göre modifiye edebilme ve müşteriye özel tasarım yapabilme kabiliyetlerine de sahip. Endüstride çok geniş bir alana çözüm sunan Maxon’un minyatür motorları; sağlık teknolojileri, uzay ve havacılık, elektrikli araçlar, robot teknolojileri, haberleşme teknolojileri gibi alanlarda yoğunlukla tercih ediliyor.

Hızlı gelişmekte olan Türkiye sanayisine kaliteli ürünlerin iyi mühendislik hizmeti ile sunulması gerekliliğinin farkında olan ve bunu misyon edinen Ensatek, hizmetlerinde bu misyonuyla ön plana çıkıyor. Ürün satışının yanı sıra yazılım desteği ve ürün tamiri hizmetleri de veren firma, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak verdiği satış sonrası çözümleri, hizmet politikasının ayrılmaz parçası haline getiriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com