Connect with us

Motorlar

Global markaların iş ortağı İnsens Otomasyon ile tüm ihtiyaçlara üstün çözüm

Published

on

Endüstriyel ürün bazında global pazarın önde gelen markaları ile partnerlik ve ortak iş birliği yürüten İnsens Otomasyon, tedarikçisi olduğu markaların ürünlerinde son derece geniş ürün yelpazesi ve stoklu çalışma prensibiyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

İnsens Otomasyon; kurulduğu 2014 yılından bu yana hareket ve kontrol sistemleri, sürücü teknolojileri, ölçüm ekipmanları, otomasyon ve IoT sistemleri üzerine ürün bazlı çözüm ortağı olmuştur.

Bonfiglioli, Advantech, Lumel, Scame, Bass- Instruments gibi büyük markaların Ege Bölge Bayii ve Kanal Partneri olarak hizmet vermektedir.

Bünyesindeki uzman kadrosu ile satışa paralel olarak, saha keşfi, konfigurasyon ve doğru ürün seçimi aşamalarında da mühendislik ve teknik destek sağlayarak endüstriye katma değer sağlamaktadır.

Küresel ölçekte çok geniş sektör aralığında başarılı referansları bulunan İnsens Otomasyon; çimento, maden, demir-çelik, enerji, kimya, gıda, otomotiv gibi birçok sektördeki makine imalatçıları, proje firmaları ve son kullanıcı fabrikalara hizmet sunmaktadır.

Ürün Grupları:

– Motor, redüktör, servo motor, hızkontrol,

– Seviye, sıcaklık, basınç, akış, ölçümleri,

– Enerji analizörü, multimetre, data logger,

– Analog/Dijital voltmetre, ampermetre, gösterge,

– Pt100, 0-10V, 4-20mA vb. Universal çeviriciler,

– IoT haberleşme ürünleri ve IO modülleri

buy kamagra 100mg

,

– Endüstriyel fiş/priz, kombinasyon kutuları, 

– Panel PC, Box PC, endüstriyel switch, gateway.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com