Connect with us

Genel

Allison Şanzıman özel halk otobüsü işletmecileri ile buluştu!

Yayın Tarihi:

-

 
Toplu taşımacılık alanında pek çok avantajı bir arada sunan Allison Şanzıman, İstanbul Toplu Ulaşım Otobüsçüler Derneği İSTOD’un organizasyonu ile düzenlenen iftar yemeğinde Özel Halk Otobüsü ve Erguvan Otobüs işletmecileriyle bir araya geldi. 

Allison Transmission & ISTOD Gorsel (5)_ISTOD Baskani Zakir Uzun ve Allison Transmission Turkiye. Is Gelistirme Yetkilisi Sercan Tepeli

 ISTOD Başkanı Zakir Uzun ve Allison Transmission Türkiye, İş Geliştirme Yetkilisi Sercan Tepeli.

İSTOD ve Allison Şanzıman organizasyonu ile özel halk otobüsü işletmecileri bir araya geldi. İETT, İstanbul Özel Halk Otobüsleri ve İstanbul Otobüs A.Ş. yöneticilerinin de bulunduğu iftar yemeği, Mavi Marmara, Özulaş, Öztaş, İstanbul Halk Ulaşım ve Yeni İstanbul Özel Halk Otobüsleri ile Erguvan Otobüs dernekleri olan AYODER, BEYODER ve ISTOD yönetimindeki yetkililerin katılımlarıyla gerçekleştirildi. İSTOD Başkanı Zakir Uzun, Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık, Halk Ulaşım A.Ş. Başkanı İbrahim Kala, Öztaş A.Ş. Başkanı Cemal Soydaş, Yeni İstanbul A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir, Mavi Marmara A.Ş. Başkanı Ramazan Gürler, İstanbul Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı İsmail Yüksel, BEYODER Başkanı Bekir Dindar, AYEROD Başkan yardımcısı Adem Bay, Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, İSTOD Avukatı Ahmet Taylan, Erguvan Otobüs Dernekleri ve Özel Halk otobüsleri şirket yöneticileri ile Allison Transmission Türkiye ve Allison Transmission Türkiye Distirbütörü İlkerler MSS çalışanları katıldı.

İSTOD Başkanı Zakir Uzun açılış konuşmasını yaparak; “Özel halk otobüsleri şirket temsilcileri ile birlikte İstanbul halkına daha iyi hizmet sunabilmek ve işletmecilerin ortak sorunlarına çözüm üretebilmek üzere çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Güç birliği yaparak derneğimizi hedefine yakınlaştırdığımıza inanıyoruz. Bu anlamda bize destek olan tüm kurum ve kuruluşlara da teşekkür ederiz. Her zaman belirttiğimiz gibi tam otomatik şanzıman teknolojisi, operasyonlarımızda hem maliyetlerimiz, hem sürücülerimizin ve yolcularımızın konforu açsısından avantajlar sağlıyor. Bu nedenle Allison Şanzıman’ı bugün yanımızda görebilmek bizi ayrıca mutlu ediyor” dedi.

Konuşmasına destekleri nedeniyle ISTOD Başkanı Zakir Uzun ve yönetim kuruluna, katılımlarından dolayı ise tüm özel halk otobüsü işletmecilerine teşekkür ederek başlayan Allison Transmission Türkiye, İş Geliştirme Yetkilisi Sercan Tepeli; “Allison Şanzıman olarak yaklaşık 100 yıllık bir geçmişle tüm dünyada ticari araçlar için tam otomatik şanzıman üretmeye devam ediyoruz. Teknolojimiz ve sunduğumuz avantajlarla, tüm dünyada toplu taşıma alanında da önemli bir yere sahibiz. Toplu taşımacılık işletmelerinin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz tam otomatik şanzımanlarımız ile hem operasyon hem de maliyet avantajları sağlıyoruz. Türkiye ise Allison Şanzıman için çok önemli bir bölge. Yakın zamanda en yeni yakıt tasarrufu teknolojilerini içeren FuelSense® paketimizi Avrupa’da ilk defa Busworld Turkey Fuarı’nda lanse etmemiz de bunun en büyük göstergelerden biridir” dedi.

Özel Halk Otobüsleri Şirket Başkanları, Erguvan Otobüs Dernek Başkanları ve Esnaf Odası Başkanı’nın konuşma yaptığı organizasyonda uzlaşma, iş birliği ve diyalog mesajları verildi. Özel Halk otobüs şirketleri ve Erguvan Otobüs Dernekleri olarak uyum ve uzlaşma içinde çalışmalar yapılması ve toplu ulaşım camiasının güç birliği içinde temel sorunlara da ortak çözüm üretmesi gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.

Sorumluluk bilinci ile ortak hareket edeceklerini belirten ISTOD Başkanı Zakir Uzun, “Toplu taşıma sorunlarını beraber tartışmak, beraber hareket etmek zorundayız. Gücümüzü birleştirmek ve bu gücü doğru kullanarak İstanbul taşımacılığına çözümler sunmak elimizde” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com