Connect with us

Kavramalar

Malta Toplu Taşıma, filosunu Allison Şanzıman donanımlı Otokar Vectio C otobüsleri ile geliştiriyor

Yayın Tarihi:

-

 

Malta Toplu Taşıma (MPT), Malta ve Gozo gibi dar, tepelerden oluşan caddelerin bulunduğu Akdeniz adalarındaki şehir içi ulaşım hizmetleri için 143 adet Otokar Vectio C otobüs satın aldı. Ulaşım hizmetlerini iyileştirme stratejisinin bir parçası olarak MPT, geçtiğimiz yıldan bu yana filosunu geliştirmeye devam ediyor.

 

Akdemir tarafından; iş yaşamının yoğunluğu dışında bayilerle bir araya gelerek sinerji oluşturmak, bayilerle olan iletişimi güçlendirmek ve motivasyonu arttırmak amacıyla geleneksel hale getirilen bayi buluşmaları; tali bayilerin de katılımı ile geniş kapsamlı olarak düzenlendi. 27 yıllık bir başarı hikâyesine sahip, sektör tarafından bilinen ve takip edilen Akdemir grubu, 600 kişiden oluşan bayi ve tali bayileriyle 04-08 Mayıs tarihlerinde arasında düzenlediği etkinlikle bir araya geldi. Akdemir Grubu Yönetim KuruluBaşkanı Sayın Hazreti Akdemir’in yaptığı açılış konuşması ile başlayan etkinlik süresince katılımcılar bütün markaları inceleme fırsatı buldular. Etkinlikte katılımcılara yönelik ürün tanıtımları ve bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi. Akfix Yapı Kimyasalları adına Akfix Ürün Grubu MüdürüMete Öztürk, RTRMAX Makine adına Marka Koordinatörü Bülent Çiftçi yeni ürünler ve gelişmelerle ilgili sunum gerçekleştirdiler. Teşhir stantlarıyla donatılan fuaye alanında tüm Akdemir markaları tanıtılarak yeni ürün lansmanları gerçekleştirildi ve katılımcılar ürünleri yakından inceleme fırsatı buldular. Ayrıca katılımcıların keyifli vakit geçirmelerine yönelik olarak birçok sosyal aktivite ve turnuva düzenlendi.

Eğlenceli ve keyifli geçen etkinliğin Gala gecesi, Akdemir Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hazreti Akdemir’in konuşması ile başladı. Hazreti Akdemir’in konuşması sonrasında ödül törenine geçildi. Başarılı bayilerin plaketleriAkdemir Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hazreti Akdemir tarafından takdim edilirken, Futbol turnuvası birincisi olan takıma ödülünü Akdemir Grubu FinansMüdürü Mehmet Mustafa Akdemir, diğer sosyal etkinliklerde dereceye girenlere ise Akdemir Genel Müdürü Ahmet Abay takdim etti. Gecenin devamında ünlü sanatçıOrhan Hakalmaz, türküleri ile misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com