Connect with us

Genel

Tezgâh yatırım getirisi nasıl maksimuma çıkarılır?

Yayın Tarihi:

-

Geri ödeme süresini kısaltmanın kilidi tezgâh yatırımını ‘en başından’ yapmaktır

Yeni bir tezgâh büyük bir yatırım olsa da, tezgâhların yaklaşık %70’inin takımsız olarak satın alınması, üreticilerin geri ödeme süresini kısaltma ve sermaye yatırım getirisini geliştirme fırsatlarını hala kaçırdıklarıanlamına gelir.

Olabilecek en iyi yatırım getirisi için tezgâh alımının başarılı kurulumun sadece bir parçası olduğunu kavramak gerekir. Dikkatli planlanan tezgâh yatırım stratejileri hem sermaye tezgâh alımını hem de seçilen üretim işi için en iyi yöntem ve takımların detaylı bir analizini kapsar. Planlama ne kadar erken yapılırsa, düzgün kurulum, kısa kesinti süresi, minimum iş kesintisi, parça başına düşük maliyet ve en hızlı geri ödeme anlamında toplam elde etme maliyetinde büyük avantajlar sağlar.

Makalenin devamını okumak için buraya tıklayınız>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com