Connect with us

Bakım-Onarım

Allison Transmission, Türkiye’deki servis ağını genişletiyor

Yayın Tarihi:

-

Allison Transmission, yetkili distribütörü aracılığıyla dört yeni servis noktasını hizmette

İstanbul, TÜRKİYE – Nisan, 2017 – Allison Transmission, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü İlkerler Otomotiv’e bağlı olarak Denizli, Gaziantep, Batman ve Bursa’daki yeni servis noktaları ile hizmet ağını genişletiyor.

 

Allison Transmission Türkiye ve Orta Doğu Bölge Müdürü Taner Gider, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Yeni servislerimiz ve son kullanıcılarımıza yakınlıkları sayesinde daha hızlı servis ve yedek parça hizmeti sağlama imkanına sahibiz. Müşterilerimize yakın olmak, hem maliyet hem de zaman anlamında onlara avantajlar sunmamıza yardımcı olacak” dedi.

 

Allison Transmission yeni servis bilgileri;

 

Özgün Kardeşler Otomotiv 

Merkez: Bayındırlık Mahallesi Emek Sanayi Sitesi A Blok No: 33 Merkez/Batman

Şube: Gültepe Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi F 1 Blok No: 136 Batman

Telefon: +90 488 218 03 00

 

Bilmak Otomotiv 

Adres: Aydınlar Mahallesi 03061 Cadde No:9 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: +90 342 235 45 25

 

Öztamgüç Otomotiv

Adres: Sümer Mahallesi 2507 Sokak No:38, Denizli

Telefon: +90 258 251 48 87

 

Askar Motorlu Araçlar

Adres: Yaylacik Mahallesi İzmir Yolu Sokak Karalar Petrol Sitesi  No 381/1, Nilüfer / Bursa

Telefon: +90 224 441 41 46

 

Allison tam otomatik şanzımanlar, Kesintisiz Güç Teknolojisi™ ile daha sarsıntısız, kesintisiz, tam güçte vites geçişleri ve üstün ivmelenme sunuyor. Doğru zamanda yapılan otomatik vites geçişleri sayesinde sürücülerin, performansı tam olarak yönetmesi ve benzersiz araç kontrolü sağlayabilmesi mümkün oluyor.

 

Taner Gider; “Türkiye’de şehir içi otobüslerinde artık tam otomatik şanzımanlar tercih ediliyor. Allison tam otomatik şanzımanların avantajlarını tercih eden filoların sayısı her geçen gün arttığından müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamak üzere yeni servis anlaşmalarımızı imzaladık” diye belirtti.

 

Allison tam otomatik şanzımanlar, kalite ve güvenilirlik konusunda dünyaca üne sahip.

Sadece dönemsel yağ ve filtre değişimi ile bakım ve onarım maliyetlerinin azalmasını sağlayan Allison şanzımanlar, müşterilerin serviste daha az zaman kaybederek araçlarını daha verimli kullanmalarına yardımcı oluyor.

 

Allison Transmission, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü İlkerler Otomotiv’e bağlı olarak Denizli, Gaziantep, Batman ve Bursa’daki yeni servis noktaları ile hizmet ağını genişletiyor.
Allison tam otomatik şanzımanlar, kalite ve güvenilirlik konusunda dünyaca üne sahip.
Allison şanzımanlar, sadece dönemsel yağ ve filtre değişimi ile bakım ve onarım maliyetlerinin azalmasını sağlıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com