Connect with us

Genel

Alman gıda devleri LeMit’te çiğ köfte ve lahmacun ile buluştu

Yayın Tarihi:

-

 

Bu yıl ikincisi düzenlenen LeMit Gıda Sektörü Fuar ve Forumu 10 -11 Mayıs arasında Düsseldorf yakınlarındaki Neuss Swissotel`de gerçekleşti. Gıda sektöründeki en güçlü üretici ve toptancı markaların yer aldığı fuarda Tatlıses Gıda geleneksel lezzetlerimiz çiğ köfte ve lahmacun ile yerini aldı. Türk lezzetlerinin yoğun ilgi ile karşılandığı fuarda Tatlıses Gıda, 12 yeni bayilik anlaşmasının imzalarını attı.

 

Tatlıses Lemit’i 12 Yeni Bayi İle Kapattı

Alman devlerin Türk üreticilerle buluştuğu LeMit 2015fuarı bu yılda yoğun bir ilgiyle geçti. Türk gıda sektörünün Avrupa’da kivitrini olarak nitelendirilen fuarda Tatlıses Gıda bu yıl 2 ayrı ürün ile yeraldı. Fuarla ilgili izlenimlerini ve değerlendirmelerini bildiren Tatlıses Gıda Genel Koordinatörü Elif Attepe: “Geleneksel lezzetlerimizi uluslararası arenada temsil eden bir Türk firması olarak fuardagördüğümüz ilgi karşısında gururlu ve mutluyuz.

LeMit adeta biz gıda firmalarının Avrupa’daki vitrini niteliğinde, oldukça prestijli bir fuar.Bizkendi üretimimiz olan çiğ köftemiz ve lahmacunumuzla yerimizi aldık.  Tatlıses Lahmacun ve Tatlıses Çiğ Köfteolarak iki farklı Franchise sistemimizi birçok farklı ülkeden yabancı yatırımcılar, katılımcılar ile paylaştık” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com