Connect with us

Genel

Sektörlerin değişmeyen buluşma noktası: 21. Avrasya Ambalaj Fuarı

Yayın Tarihi:

-

 

Türkiye’nin en kapsamlı ve önemli fuarları arasında yer alan Avrasya Ambalaj Fuarı, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde.

 

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve REED TÜYAPFuarcılık A.Ş.’nin iş birliğinin yanı sıra, sektörün diğer dernekleri AmbalajMakinecileri Derneği (AMD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton AmbalajSanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), OlukluMukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert (Rijit) Plastik AmbalajSanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini de alan Avrasya Ambalaj Fuarı, 22-25Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

2015 Avrasya Ambalaj Fuarı’nda 800 firma şimdiden yerini ayırttı

Bu sene 21.’si düzenlenecek olan Avrasya AmbalajFuarı; yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünlerine, gıda işleme -ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; 42ülkeden 1200’den fazla yerel ve uluslararası katılımcısı, 93 ülkeden 50.000’inüzerinde nitelikli ziyaretçisiyle her yıl daha da büyüyen; gıda ve gıda dışıtüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercihedilen ticari buluşma noktasıdır.

Katılımcılar; önemli jeopolitik konumu ile farklıbölge ekonomilerinin kavşak noktası olan İstanbul’da, ambalaj sektörünün de güçbirliği ile her sene büyüyen ve gelişen Avrasya Ambalaj Fuarı’nda yer alarak;Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, OrtaDoğu, Kuzey Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin karar vericileriylebuluşma fırsatı yakalarken; aynı zamanda üretim güçlerini göstererek ticarethacimlerini artırabilecekler.

 

Ambalaj vebaskı, printpack’te güçleniyor!

2015 yılına özel, yepyeni bir proje olan “printpack” BaskıTeknolojileri Özel Bölümü; baskı makine ve teknolojileri, baskı mürekkepleri,klişeler, kalıplar ve baskı merdaneleri, kaplama, laminasyon ve ürünsistemleri, baskı öncesi hazırlık teknolojileri, denetim ve düzeltmeekipmanları, etiket baskı makineleri, kâğıt ve film üreticileri ve RFIDsistemleri teknolojileri ile ambalaj sektörünün ve hizmet verdiği tümendüstrilerin buluşma noktası olmak için emin adımlarla ilerliyor.

“printpack” Özel Bölümünüziyaret edecek olan profesyoneller ise; ahşap, cam, plastik, metal, fleksıbıl,kağıt, karton ve oluklu mukavva ambalaj ürün üreticileri, matbaalar, etiketüreticileri, kırtasiye sektörü, gıda – içecek sanayi, ilaç sanayi, baskı veüretim teknolojisi tedarikçileri ile reklamcılar ve ajanslar olacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşek olan printpack’teyer alarak, rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Sahra Altı, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar,Rusya ve Kafkasya Pazarını, Ambalaj Fuarı’nda Yeniden Keşfedin

Avrasya Ambalaj Fuarı; saran, saklayan ve sattıranambalaj ürünleri, gıda işleme – ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelikteknolojilerin bir arada sergilendiği; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerinçözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en kapsamlı fuarı olan AvrasyaAmbalaj Fuarı; her yıl olduğu gibi, 2015’te de alım heyetleri konusundakiçalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

2014 yılında, 50.783 toplam ziyaretçisi içerisinde,yurt dışından 5.355 profesyonelin ziyaret ettiği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yılyurtdışından 6.000 nitelikli ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. 2015’te OrtaDoğu, Kuzey Afrika, Sahra Altı, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya veKafkasya’dan 800 nitelikli üst düzey alıcıyı ağırlayacak olan Avrasya AmbalajFuarı, katılımcılarına; hedef pazarları ile doğru platformda birebir buluşmaolanakları sunarak, yine bölgesinin en çok tercih edilen fuarı olmaya devamedecek.

22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve KongreMerkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı 10:00 -19:00 (25 Ekim; 10:00 – 18:00) saatleri arasında ziyarete açık olacak.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com